2733
2739
عنوان

حس خوب یعنی....+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 124 پست
ان شالله بسلامتی منو شوهرم میخاستیم زود بچه دارشیم ولی دوماه بعد عروسیمون گذاشتنش روی کشتی ک چند ...

آهان عزیزم آن شاالله بهترین ها برات رقم بخوره و به وقتش مامانی شی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درسته سنم کمه ولی هر چی میخاستم خدا خودش جور میکرد اخرش نی نی رو خودش بهم داد من کلا حالا حالاها ...

مبارکت باشه آن شاالله بسلامتی خدا رو هزاران مرتبه شکر ک به خواسته هات رسیدی میشه برا منم دعا کنی الان داری ی موجود پاکو تو وجودت پرورش میدی😍

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
2731

حس خوب ینی وقتی بیاد دهنتو سرویس میکنه 😂😂😂

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

من شش ماه به بالا بچه هام مثه ماهی لیز خوردن

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2740
سلام خوبید؟ شما و همسرتون مذهبی هستید؟ میشه درخواست دوستی‌مون قبلول کنی؟

سلام بله 

میشه بپرسم برای چی؟

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
برای پیام های امروزت منم توی شرایط تو ام‌ میخوام باهات صحبت کنم

بیخیال فراموش کن گذشته رو 

من فردا همسرم از ماموریت میاد نمیخام در این مورد پیامی ببینه شرمنده اگ مایلی اینجا حرف بزنیم

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
گذشته نیست من هنوز درگیرشم 😔

چرا؟ واقعا یکم فکر کن ببین اگر واقعا میخاستت ی حرکتی میزد خب ن اینکه میذاشت الان کنار یکی دیگه باشی

چرا؟ واقعا یکم فکر کن ببین اگر واقعا میخاستت ی حرکتی میزد خب ن اینکه میذاشت الان کنار یکی دیگه باشی

اون خواست من نخواستم

من ردش کزدم

سخته بگه هنوز چشمم دنبالته

همسرم خوبه

مثل همسر شما نظامی

اما ...

❤️❤️❤️❤️
اون خواست من نخواستم من ردش کزدم سخته بگه هنوز چشمم دنبالته همسرم خوبه مثل همسر شما نظامی اما . ...

اما؟؟؟ 

چرا رد کردی؟ مطمینا ی دلیل خوب داشتی دیگه. نه؟

2706