2737
2739
عنوان

حس خوب یعنی....+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 124 پست
دلم خاس حاملع شم

مریم مقدس ؟  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم مقدس ؟    

بکرزایی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
دوستدارم آزمون استخدامی شرکت کنم و اگ خدا بخواد قراره خونه بسازیم شما چرا ؟؟

ان شالله بسلامتی

منو شوهرم میخاستیم زود بچه دارشیم ولی دوماه بعد عروسیمون گذاشتنش روی کشتی ک چند سالی باید رو کشتی باشه

به امید روزای خوب😍❤🧡💛💚💙💜
بکرزایی

هاگ زایی چطوره ؟

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740

من شوهرم نیست 

همش خواب میبینم حامله ام 

بعد تو خواب میگم ای وای من که شوهرم نیست 

این بچه از کجا اومده 

خاک به سرم 

حالا چی بگم 

هیچکی حرفامو باور نمیکنه😂😂

ولی همون تو خواب هم که تو شکمم تکون میخوره دلم قنج میره براش. 

دلم برا یه نی نی پر میزنه

بعد به نظرت خانواده ات زنده میزارنت 😅 من میبودم کلا خودم خودمو چال میکردم 

😂😂😂کار بدی نکردم ک خودش درست شذ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

توروخدا برام دعا کنین..بچم سقط بشه..

من و بچم خیری از این دنیا ندیدیم..نمیدونم این بچه چی بود خدا گذاشت ب دامنم...ای کاش من بمیرم ک ی بچه دیگه قراره بدبخت کنم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
اشکال نداره بجاش نی نی خوشگل داری

مرسی عزیزم انشالله قسمت شما هم بشه نی نی داشتن البته من دیگه وقت زن گرفتنشه ....الان هم فک کنم نازایی ثانویه گرفتم هرچند خودمم زیاد راضی به داشتن بچه دوم نبودم

اً