2733
2739

من اگه کسی ناراحتم کنه جوابش رو نمیدم چون می ترسم ناراحت شه😑

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا همین حرفی ک شما گفتین تو این پیج ک من میگم کلا میگه روش خوبی نیست

ببین همه چی تو دنیا نسبیه، حتی قوانین فیزیک، اصول روانشناسی که جای خود داره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
منم اینو دارم خیلی خوبه

من تازه پیداش کردم اروم اروم دارم رو خودم کار میکنم اما هرزگاهی نمیتونم‌عمللی کنم ولی بازم نا امید نمیشم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
دوستم گفت بریم باشگاه نتونستم بگم نه الان مث سگ پشیمونم ۲۰روزش رفته میخام بهش بگم نمیخام بیام ولی اس ...

بهش بگو من خسته شدم و علاقه ای ندارم

و خدایی که در این نزدیکیست 
2740
دوستم گفت بریم باشگاه نتونستم بگم نه الان مث سگ پشیمونم ۲۰روزش رفته میخام بهش بگم نمیخام بیام ولی اس ...

بهش بگو اگه باهات می امدم حتما خوب میشد خوش میگذشت اما بخاطر فلان دلیل نمیتونم بیام 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
دقیقن مث من بخدا

چرا اینجوری هستیم؟ بابا خسته شدم 😑

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
خب میترسم ناراحت بشه

از من به تو نصیحت انقدر به فکر بقیه نباش 

اولویت خودتی خودت باید مهم باشی برای خودت

منم مثل توعم اگه یکی ازم ناراحت شه دلم بدجور میگیره ولی هیچ وقت تو رودربایستی گیر نکن حرفتو روک بزن 

2706