2752
2734
من فک کردم این یه دعاس ک باید براش بخونیم..من فکرم انقد درگیره ک همه چیو قاطی کردم وگرنه میدونم قدرت ...

عزیزم اگه دلیل پزشکی نداشته باشه..مطمئن باشین که همینه مشکلش سوره بقره تو خونه پخش کنین حتما.....ان شاءالله که خوب بشن

خواهش میکنم ایرادی نداره ی چیز کلی بهتون میگم برای کل زندگیتون بزرگی به من میگفت دوتا چیز توی زندگی ...

نمیدونم ینی میگید بیماری گرفته؟؟اونم یهویی؟!حرکات غیرارادی داره اخه..امکانش نیست ناخواسته بچه هاشو اذیت کنه و اونا واسه انتقام اینکار و کنن؟؟؟من میخوام از هرنظر مطمئن شم.وگرنه اصلا اصراری بر تسخیر شدنش ندارم و کاش این موضوع نباشه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ینی میگید بیماری گرفته؟؟اونم یهویی؟!حرکات غیرارادی داره اخه..امکانش نیست ناخواسته بچه هاشو ا ...

اصلا همچین چیزی امکان نداره 

من ی سری اتفاق مشابه برای خانوادم افتاد و خیال کردیم از حضرات دارن اذیت میکنن 

ولی بعدا از ی ادم عاقل پرسیدم گفت که همچین چیزی امکان نداره فقط در یک صورت 

اونم اینکه طرف اجازه داده باشه به حضرات یعنی از دایره تسبیح خداوند رفته باشه بیرون 

ذکر یا ستارالعیوب بگید 

نمیدونم.میگه یه چیزی میبینم ن شبیه انسانه ن حیوان داره خفه ام میکنه..دایم با اون موجود انگار گلاویزه

من وقتی خواب بودم یهو چشاموبازمیکردم ،یه نفرروبه روم میدیدم که میخواست بهم دست بزنه جوری جیغ میزدم باوحشت ،قلبم داشت ازجادرمیومدولی بیماری بود  وخدابخواددرمان شد،من خوندم که خیلی ازبیماریهاباعث میشه آدم توی بیداری توهم بگیره وبایدحتمآ دارودرمانی بشه 

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
من وقتی خواب بودم یهو چشاموبازمیکردم ،یه نفرروبه روم میدیدم که میخواست بهم دست بزنه جوری جیغ میزدم ب ...

ممنون عزیزم التماس دعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
اصلا همچین چیزی امکان نداره  من ی سری اتفاق مشابه برای خانوادم افتاد و خیال کردیم از حضرات دار ...

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.اجرتون با امام زمان..التماس دعا🌱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
ممنونم  سلامت باشید

سلام.آقا محمد متوجه شدیم ک چرا وارد بدنش شده..چون ب وسیله رقیه شرعی به حرف اوردنش..میگه منو احضار کرده یه زنه قدبلند که بیام اینو تسخیر کنم ببرمش با خودم..ینی براش طلسم گرفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
سلام.آقا محمد متوجه شدیم ک چرا وارد بدنش شده..چون ب وسیله رقیه شرعی به حرف اوردنش..میگه منو احضار کر ...

عزیزم، زنداییتون بهتر شد؟ کجا اون شخص رو پیدا کردبن ک رقیه شرعی خونده؟ 

فقط یه نشونه..... فقط یه معجزه..... 💔
ای واای  آخه چرا میرن سمت همچین چیزایی ؟ آرومتر نشدن از چند روز پیش ؟

یکم اروم شده چون با صدای قران داد میزنه نخونید هرچی بخوایید میگم..جای طلسم و پرسیده ولی دروغ گفته..فعلا نم پس نمیده.با قران اذیتش میکنن..میگه پنج نفریم..میخوام ببرمش برزخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
عزیزم، زنداییتون بهتر شد؟ کجا اون شخص رو پیدا کردبن ک رقیه شرعی خونده؟ 

دخترداییمه...فامیلشونه.داییم میخونه اینم از اون سوال میپرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏