2737
2739
عنوان

برا ایرانی ها یادگیری کدوم زبون ها اسون تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 114 پست
اول عربی بعد ترکی   چون بیشتر کلماتشون تو فارسی استفاده میشه و قاعده و قانونشون رند

میتونی چن تا کلمه عربی نام ببری ک تو زبون ما استفاده بشه؟ 😐

نگا مثلا حاطره ترکیه 

زمان ترکیه 

بابا ترکیه 

قرار نیست که بره درس بده قراره حرف بزنه و ارتباط بگیره باهاش

اتفاقن حرف زدنش سخت تره 

نوشتنش ک کپی برداری از خط پهلویه ک ابن سیبویه درستش کرده و قاعده گذاشته براش الانم قبرش تو شیرازه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی چن تا کلمه عربی نام ببری ک تو زبون ما استفاده بشه؟ 😐 نگا مثلا حاطره ترکیه  زمان ترکیه ...

مثلا فعل😁 معادل فارسی داری؟

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
به عنوان کسیکه ۴ تا زبان رو میخونه میگم هندی و ترکی اسونتره از همش

منم همینطور فک میکنم با اینکه من هیچ زبانی بلد نیستم 

ولی هندی جزو لیستم نبود

نظزتون راجب بقیه اشون چیه؟ 

هلندی و دانمارکی و اینها؟ 

2731
من اصلا متوجه نمیشم چی میگن 

وقتی که هی سریالاشونو ببینی با زیرنویس زبونت راه می‌اقته

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
وقتی که هی سریالاشونو ببینی با زیرنویس زبونت راه می‌اقته

مگه مجبورم کردن این بیریختای بی مزه رو نگا کنم

تو هم چون خیلی علاقه داشتی یادگرفتی

وگرنه من دیدم اونا نصف حرفاشونو تو دهنشون خفه میکنن بیشتر انگار صدا درمیارن تا حرف بزنن

2738
اونا بخاطر چندین سال حکومتشون تو ایران بوده وگرنه ریشع مشترک نداریم

ریشه مشترک نیست که بابا زبون فارسی خیلی فقیر اکثرا عربی و ترکی قاتیشه یکمم روسی

ولی افغانیا و تاجیکا بهتر فارسی صحبت میکنن

ولی بنظرم زبونی رو یاد بگیر که بدردت بخوره الویت انگلیسی بعد ترکی بعدم فرانسوی و روسی و اینا

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
مگه مجبورم کردن این بیریختای بی مزه رو نگا کنم تو هم چون خیلی علاقه داشتی یادگرفتی وگرنه من ...

نژاد پرست

بی ریخت بی مزه؟

قیافه خودتو تو آینه دیدی

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
ریشه مشترک نیست که بابا زبون فارسی خیلی فقیر اکثرا عربی و ترکی قاتیشه یکمم روسی ولی افغانیا و تاجیک ...

روسی؟ 

😐

پای استاد زبان‌شناسی هم نشستم این حرفا رو نشنیدم 

چقد عرب پرستی شما 

عربی ک کلا ب درد نمیخوره 

ترکی هم هم ب ایران تاثیر گذاشته و هم تاثیر پذیرفته 

ریشه مشترک نیست که بابا زبون فارسی خیلی فقیر اکثرا عربی و ترکی قاتیشه یکمم روسی ولی افغانیا و تاجیک ...

🤦‍♀️

زبان روسی مفت نمیارزه

الان زبان آلمانی خوبه

حداقل زبان رسمی 7 تا از ثروتمندترین کشورای دنیاس 

اونا بخاطر چندین سال حکومتشون تو ایران بوده وگرنه ریشع مشترک نداریم

حکمت از اولم دست همونا بوده بنظرت فارسی زمان کوروش عین الان بوده به هیچ وجه اگه بود الان ما داشتیم کتیبه ترجمه میکردیم 😁 فارسی که ما الان حرف میزنیم باقیمانده تاجیکی این چه تاریخی خودمون نمیتونیم بخونیم!

حکمت از اولم دست همونا بوده بنظرت فارسی زمان کوروش عین الان بوده به هیچ وجه اگه بود الان ما داشتیم ک ...

حکومت از اولم دست اونا بوده؟ 😂

کجا سیر میکنی؟ 

فارسی از قدیمی ترین زبان های جهانه مثل عبری 

ميتونی راجبشون تحقیق کنی

2706