2737
2734
مرسی که اومدین

من میخوام آزاد اجرایی شرکت کنم.کرمانم.میدونم علوم تحقیقات کرمان داره .اما الان توی دفترچه نیست .تکمیل ظرفیت میگیره.الان باید کجا بزنم؟حتما باید علوم تحقیقات کرمان بزنم یا فرقی نمیکنه شهر دیگه بزنم؟
عزیزم اگه تو دفترچه نیست نمی تونی کرمان بزنی و خود دانشگاه تو تکمیل ظرفیت دانشجوهاشو انتخاب میکنه و تو نقشی نداری مگه شانس بیاری جایی رو که انتخاب کردی قبول نشی و دانشگاه کرمان تو رو انتخاب کنه
مرسی مارال جان میدونم میتونم الان کرمانو بزنم میخوام ببینم الان کجا رو بزنم بهتره؟باید حتما علوم تحقیقات تهرانو بزنم .
چون کرمان شعبه علوم تحقیقات تهرانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آی سا من علوم تحقیقات تهران مدیریت بازرگانی بودم تو تکمیل ظرفیت قزوین قبول شدم ولی دوستم با شرایط من تو تکمیل ظرفیت رشته مهندسی برق تبریز قبول شد میگم اگه دانشگاه الان تو لیستش این رشته رو نداره فکر کنم نمیتونی تو تعیین کنی
2728
2740
رعنا جون به نظر من علوم تحقیقات بهتره

من که هر روز تصمیم میگیرم از فردا بخونم.تا الان شروع نکرذم اما منابعو گرفتم.خلاصه من خیلی رقیب نیستم ;)
ان شالله که هر دومون قبول میشیم
2706