2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمومی هارو حذف کردن و فقط اختصاصی قراره بدید سوابق تحصیلی تاثیر مستقیم داره و بنظرم سخته خب

اره چند تا مشاور گفتن سخت تره بخاطر همین 2 بار در سال میشه بعضیا هم گفتن راحته

2731
2740
واقعا ؟ اما من یچیز دیگه خوندم تو مرحله اول عمومی داره هاااا تو مرحله دومه که فقط درسای اختصاصیه&nb ...

نه عمومی فقط تو نهایی هست ولی میگن سخت تر میشه 

هم کنکور هم نهایی

⚠️ در صورت اجرایی شدن مصوبه ساماندهی کنکور شورای انقلاب فرهنگی، چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

⚀ با تعیین کف معدل از سوی دانشگاه‌ها، معدل های پایین باید رویاهای خود را فراموش کنند.

⚀ معدل‌های زیر ۱۸، از رسیدن به رشته های پرمتقاضی تجربی و ریاضی محروم خواهند شد هرچقدر در کنکور خوب ظاهر شوند.

⚀ تنها معدل‌های ۲۰ می توانند رتبه های سه رقمی کنکور را کسب کنند و ۰٫۲۵ کمتر، شما را فرسنگ ها عقب خواهد انداخت!

⚀ تنها یک بار، فقط یک بار می توانید ترمیم معدل کنید. به عبارت دیگر دانش آموزان دو بار و فارغ التحصیلان یک بار فرصت دارند ۶۰٪ نمره ورود به دانشگاه خود را امتحان دهند!

⚀ بار اقتصادی کنکور روی دوش خانواده ها چندبرابر خواهد شد و برای موفقیت در امتحانات نهایی، داوطلبان مجبورند برای کلاس ها، آزمون های آزمایشی تشریحی و کتاب های حل مسئله هزینه کنند!

⚀ اگر با دیپلم غیر از تجربی، بخواهید در این گروه آزمون دهید باید نخست امتحانات نهایی آن را شرکت کنید تا سابقه تحصیلی مرتبط داشته باشید!

🔰 | کنکور پریم |

🔹🔸@konkorprime