2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 6سال اورژانس کار کردم خیلی ها میان با استرس تو‌اورژانس که چنین شرح حالی میدن یا میگن شیرخوارمون نفس نمیکشید و لباش کبود شد.چند مورد بوده که با احیا برگشتن.بیشتر موارد خود خانواده ها کمک کردن و شیرخوار مشکلی پیدا نکرده ولی بخاطر استرس زیاد اومدن اورژانس‌.بیشتر موارد با چنین شرح حالی با تشخیص شک به تشنج بستری شدن.

ولی یه مورد رو اصلا یادم نمیره که ساعت 4صبح پدر مادر بچه پا برهنه با لباس خونه دویدن داخل اورژانس بچشون خیلی وقت بود تموم کرده بود.و التماس میکردن که تو رو خدا یک کاریش بکنین.بنده خدا خانومه با آی وی اف سه قلو حامله شده بود یکی اصلا قلبش تشکیل نشده بود یکی هم چند ساعت بعد تولد فوت شده بود.طبق شرح حالی که مامان بچه ها میداد میگفت تو بارداری گفتن یکی از جنینها مشکل قلبی داره که اکو‌قلب جنین هم رفته بودن مشکل قلبی جنین رو تایید کرده بودن.خیلی دلم برای پدر مادر بچه سوخت تو راهرو همو بغل کرده بودن . چند بار مادر بچه از حال رفت.و مدام تو بغل هم گریه میکردن.من تا آخر شیفت حتی بعد اومدن ب خونه برای این پدر مادر گریه کردم.خیلی سخت و دلخراش بود.یکی از بدترین تجربیات کاریم.

الهی بمیرم😢 دیگه ازت سوال نمیپرسم که ناراحتت نکنم. خدا بهت ارامش بده🤲

ممنون گلم 

ان شاءالله هیچوقت رنگ غمو نبینی با این یه جملت که گفتی سوال نمیپرسی دلم یکم اروم گرفت 🥺

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2731
2738
من 6سال اورژانس کار کردم خیلی ها میان با استرس تو‌اورژانس که چنین شرح حالی میدن یا میگن شیرخوارمون ن ...

من نوزادم داشت شیر خشک میخورد بعد یهو شیر برگشت داخل بطری منم دیدم چشاش پلک نمیزنه سریع برش گردوندم زدم پشتش دیگ شروع کرد عوم عوم کردن و شیر میومد ازدهنش بیزون ولی گریه نمیکرد پلکم نمیزد فقط سرشو هی تکون میداد برانفس منم دست کردم تودهنش دیدم شروع کرد گریه و خوب شد 

چجوری؟؟

تازه ۶ ماهه شده بود هرچی میخورد میپرید گلوش سریع راه نفس بسته میشد سیاهی چشمش میرف صورتش کبود میشد انقدر میزدیم پشت کمرش انگشت ب حلقش میکردیم تا درست میشد 

بردمش دکتر کلی ازش آزمایش گرفتن گفتن سالمه 

تازه ۶ ماهه شده بود هرچی میخورد میپرید گلوش سریع راه نفس بسته میشد سیاهی چشمش میرف صورتش کبود میشد ا ...

اره دقیقا همینجور شد پسرم همیشه میپره گلوش خودش سرفه میکنه ولی انگار اون شیر خشک بود نتونس فقط دیدم ایست کرده سریع برش گردوندم چشاش نرفته بود بالا همون عادی بود ولی تکونش نمی‌داد خودشو تکون میداد ک نفس بگیره گریه ام نمیکرد ولی من تا دست انداختم رو زبونش گریه کرد نمیدونم چرا نمیتونس گریه کنه .....

اره دقیقا همینجور شد پسرم همیشه میپره گلوش خودش سرفه میکنه ولی انگار اون شیر خشک بود نتونس فقط دیدم ...

ببین انشالله ک هیچیش نیس ولی ببرش دکتر ک خیالت راحت بشه آخه میگن ممکنه تو خون بچه عفونت باشه منم بردم آزمایش داد سالم بود خیالم راحت شد

ببین انشالله ک هیچیش نیس ولی ببرش دکتر ک خیالت راحت بشه آخه میگن ممکنه تو خون بچه عفونت باشه منم برد ...

ن ازمایش ادرار همه چی داد خوب بود ...یعنی تو خون عفونت باشه زیاد میپره گلو؟؟؟؟؟

2706