2733
2739
عنوان

عزیزانی که وام مسکن گرفتن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 24 پست
ببخشید سه میلیون سه ساله بریزم حساب چقدر وام میدن

اگه تهران نیستین باید حتما مبلغی که میزارین از 10 میلسون به بالا باشه. 10 تومن بزاری سه ساله بهت میدن 15 تومن بزاری یک سالو نیمه میدن و همینطور هرچی بیشتر بزاری زودتربهت میدن 30 تومن بزاری یه ساله

زندگی همچنان زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تهران نیستین باید حتما مبلغی که میزارین از 10 میلسون به بالا باشه. 10 تومن بزاری سه ساله بهت مید ...

من تهرانم پس چرا میکن وام زوجین ۱۶۰تومن شده 

و خدایی که به شدت کافیست!!!!!!!
2728
مرحله اول دوم چیه میشه بگی. چقدر بهتون دادن

مال شهرستان با تهران فرق داره .تو 3مرحله میدن مثلا پی بکنی مرحله اول .دیوار وسقف بپوشونی مرحله دوم .مرحله سوم گچکاری و غیره

من تهرانم پس چرا میکن وام زوجین ۱۶۰تومن شده 

تهران فک کنم باید بیشتر بزارین  فک میکنم از13 میلیون تومن باید حساب باز کنین. خوب میگن وام زوجین یعنی هم خودت هم همسرت باید اون مبلغ 30 تومن و یه ساله بخوابونین تا زوجین وام بگیرین. برا ما جون همسرم فقط گول گذاشت دیگه گولی نداشتیم که توحساب منم بزاریم برای همین همسرم 60 میلیون میگیره درکنارش داره اوراقی وام میگیره یعنی 60 تومن هم اوراقیه. اینجوری بگم که ما 7 میلیون وخوردی دگرفتیم اوراق خریدیم دادیم به بانک. که برای بانک شد این پول و در عوضشبهما 60 میلیون وام 5 ساله میدن که 50 درصد سود میخوره

زندگی همچنان زیباست
2738
مال شهرستان با تهران فرق داره .تو 3مرحله میدن مثلا پی بکنی مرحله اول .دیوار وسقف بپوشونی مرحله دوم . ...

اها شما دارین میسازین ما داریم میخریم فرق میکنه پس. به شما هم همین مبلغ ومیدن؟؟ 

زندگی همچنان زیباست