2737
2734
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 156 پست
این شوهرت مثل مال منه برادرشوهرتم مثل برادرشوهرمن اون سرزنش مارو از خونه میندازه بیرون درصورتی هیچ ک ...

زنه این اصلا تو فامیل عکس العملی نشون نمیده یعنی انقد سیاست داره همیشه آروم و مهربون برخورد میکنه شوهرش میگه سیاست نداره کلا مدلش اینجوریه ولی ب نظر من بلده چیکار کنه چون خودشو حسابی جا کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اشتباه کردی میخواستی بری باغ حالا مگه چه تحفه ای هس اونم دیگه داره خیلی کینه ای بازی درمیاره&nbs ...

لجش گرفته چرا من شب عروسیش پشتمو کردم بهش گفته روز عروسیمو خراب کرده انقد بهمون فشار آورده اشک منو تو باغ درآورده در صورتی که پدرشوهرم همش زنگ میزنه که بذارین اینا بیان باغ اینم می‌گفته زور ک نیس من نمیخوام قبل تالار کسی منو ببینه چرا همش زنگ می‌زنید اعصاب مارو بهم میریزید خیلی کینه اییییییه

2728
زنه این اصلا تو فامیل عکس العملی نشون نمیده یعنی انقد سیاست داره همیشه آروم و مهربون برخورد میکنه شو ...

عزیزم شما هم سیاست داشته باش یه جوری رفتار کردی اینو بهش فهموندی که واقعا پیگیر کارهاشی نکن عزیزِ من 

🖤وطنم🖤

خودت بشین سر جات،. ببخشید ولی به نظرم  پرویی هستی میخواستی بری باغ با این که قهر بودی؟ من جای اون بودم دیگه باهات حرفم نمیزدم. 

عزیزم باغ اصلا آشنا نمی‌برم که حسشون برای عکس خوب باشه. 

شما هم اگه نیتت خیره میتونی هر جایی آشتی کنی نیاز نیست باغ بری. 

به نظرم جازیت از دستت ناراحته و تو با ید رفتارت را عوض کنی. 

بازم ببخشید اگه پیامم ناراحت کننده هست 

2740
زنه این اصلا تو فامیل عکس العملی نشون نمیده یعنی انقد سیاست داره همیشه آروم و مهربون برخورد میکنه شو ...

وایی این مثل ماله منه تو جمع کاری میکنه بیا وببین یعنی بچه شم در حال مرگ باشه کسی چایی بخواد پا میشه با مهربونی و عدا میاره براش و همش خودشو مهربون و مظلوم میکنه ولی یک زیر اب کایه نگوووووووووو من بلد نیستم ولی وقتی ناراحتم ازش خوب رفتار کنم حرص میخورم و ساکت میشم

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
حتی تو روز پاتختی ما یه رسم داریم آب میپاچه عروس سر مهمونا چتد قطره به من که رسید نریخت منم بلند شدم ...

والامنم حق رو می دم به جاریت 

اول اینکه واقعا همه ی عروسا دوس دارن وقتی وارد تالار میشن بقیه ببیننشون..

بعدم باغی که واسه عکس گرفته بوده بهتر بود فقط اون از اون دیزاین عکس داشته باشه نه شما و شما با کاری که کردی یه جوری عکسای اونو از خاصی در اوردی 

بعدم که چه شبی مهمتر از شبه عروسی آدم که فک کن اون وسط یه مهمون دایما برات ادا بیاد یا روشو کنه اونور ... 

ببین رفتارات از قصد نبوده اما باور کن اشتباه بوده..

حتی می گی برای اشتی می خواستی بری اون باغ و عکس بگیری ..خب اینکارت که بدتر بوده ...اون کلی گشته اون باغو برای خودش پیدا کرده یه کاره زنگ زدی راحت رفتی اونجا ..تمام آرزوهاشو تو عکس گرفتن به باد دادی

عزیزم شما هم سیاست داشته باش یه جوری رفتار کردی اینو بهش فهموندی که واقعا پیگیر کارهاشی نکن عزیزِ من ...

من خواستم برم باغ عکس بگیرم واقعا چه ارتباطی به پیگیر بودن کارای اون داره مگه کی هست

لجش گرفته چرا من شب عروسیش پشتمو کردم بهش گفته روز عروسیمو خراب کرده انقد بهمون فشار آورده اشک منو ت ...

بهر حال استرس عروسی و خستگی و ذوق ی نوعروس برای عکس و مراسم بوده 

اصرار بیجای شما و تلفن زدن پدر شوهر واقعا عجیبه 

اعصابشونو بهم ریختین 

چه لزومی داشت بری باهاشون عکس بگیری؟

به نطرم زیادی جنحال درست میکنی

2706