2733
2734
عنوان

توسل به حضرت رقیه (س) + زیارت نامه ی کوتاه حضرت رقیه (س) + حاجت روایی

| مشاهده متن کامل بحث + 7058 بازدید | 79 پست

واسه حاجت روایی مادرم حل شدن مشکل برادرم باز شدن بخت خودم دعا کنین عزیزا انشالله حاجت روابشین الهی آمین

یه اسفندی خاص ک غصه هاش ان شالله تموم میشه واسه خوب شدن زندگیم ی صلوات بفرست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

بچم تبش بیاد پایین و خوب بشه یا حضرت رقیه 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

عزیز میشه گزارش برام بزنی لغو کاربری بشم ممنونم

التماس دعا 

التماس دعا دارم با چشم گریون

برام دعا کنین قلب و روحم اروم بشه 

برام دعا کنین از جام بلند شم زندگیم رو نجات بدم 

حاجاتتون روا به حق حضرت ابوالفضل که بی طاقته 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                         خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2731

بسم الله الرحمن الرحيم

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ 🌸الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ 🌸 مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ 🌸إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ 🌸 اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ 🌸صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ 🌸

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ 🌸 اللَّهُ الصَّمَدُ 🌸 لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ 🌸وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ🌸

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌸

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
التماس دعا میشه برا منم دعا کنید ؟ برا آزمون استخدامی قبول بشم امسال🤲 یه ازدواج عالی با یه ادم ع ...

انشاالله به حاجتت برسی .آزمون استخدامی کی برگزار میشه؟

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
التماس دعا  التماس دعا دارم با چشم گریون برام دعا کنین قلب و روحم اروم بشه  برام دعا کن ...

سلام.

وقل رب اغفر ورحم و انت ارحم الراحمین .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

الهی که خداوند مهربان روح و جسمتون رو سالمتر و آرامتر از هر زمانی قرار بدهند.🕊🍏🍎

الهی آمین🌸

خواهران خانم با دستای کوچیکش گره های بزرگی رو باز می‌کنه بابام ورشکست شده بود نذر سفره حضرت رقیه سلا ...

😭😭😭😭😭😭😭😭التماس دعا🕊🍏🍎🍃🍃🍃🌸🌸🌸🌸🌸

خواهران خانم با دستای کوچیکش گره های بزرگی رو باز می‌کنه بابام ورشکست شده بود نذر سفره حضرت رقیه سلا ...

سلام.

میشه لطفا درخواستم تایید کنین.

انشاالله به حاجتت برسی .آزمون استخدامی کی برگزار میشه؟

ممنون 

مشخص نیست اعلام نشدخ

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

اطفا برای سلامتی بابام دعا کنید دوستان

💎«اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»💎

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست.