2733
2739
عنوان

روانپزشك عالي سراغ دارين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2791 بازدید | 58 پست
تو اون تاپیک گفتم مشکلات پوستمو

ببخشيد عزيزم اشتباه گفتم من تو ماركهاي يه خورده حواس پرتم هرجا گفتم مديلن منظورم بايومارين بود الان ابرسان و دورچشم بايومارين ميزنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشيد عزيزم اشتباه گفتم من تو ماركهاي يه خورده حواس پرتم هرجا گفتم مديلن منظورم بايومارين بود الان ...

تقویت مژه سریتا گفتین ی دوره استفاده کردیم باز دوباره باید استفاده کنیم یا نیازی نیست؟

سریتا خوبه یاماولا؟

2731
سلام عزیزم شما تو یه تاپیک گفته بودید باهم انصاری عمل بینی کردید میشه لطف کنید بگید با کدوم دکت ...

كلينيك انصاري تو نارمك عمل كردم

دكتر حميدرضا نوري

تقویت مژه سریتا گفتین ی دوره استفاده کردیم باز دوباره باید استفاده کنیم یا نیازی نیست؟ سریتا خوبه ی ...

ماوالا رو استفادع كردم بي فايده بود سريتا رو بايد دوره اش رو كامل كني فكر كنم سه تا دونه ازش بايذ استفادع كني باز سوال كن 

2738
ماوالا رو استفادع كردم بي فايده بود سريتا رو بايد دوره اش رو كامل كني فكر كنم سه تا دونه ازش بايذ اس ...

برا من دکتر فوم شستشوی رزالیا داده استفاده می کنم پوستمو خشک می کنه وچونمم تیره و قرمز کرده ادامه بدم به نظرتون همراه باهاشم کرم ویتامین سی خریدم می تونم همراهش استفاده کنم به نظرتون اخه فوم ی لایه از پوستمو بر میداره خب اینم لایه اول پوستم می خوابه فایدش چیه به نظرتونه؟

ماوالا رو استفادع كردم بي فايده بود سريتا رو بايد دوره اش رو كامل كني فكر كنم سه تا دونه ازش بايذ اس ...

سلام من لبام نازکه پایینه خوبه ولی بالایی خیلی نازکه به نظرتون بخوام نیم سی سی ژل تزریق کنم خوب میشه یا ن می خوام کاملا طبیعی باشه کسی اصلا متوجه نشه ژل زدم چون رژ میزنم یکم لب بالاییمو دورشم می کشم همیشه به نظرتون خوب میشه و چه مارکی خوبه و قیمتش چقدر میشه؟

زهره جان سلام  روانپزشک خوب سمت سعادت آباد دکتر حامد محمدی کنگرانی عالیه  روانشناس خوب م ...

ممنون عزيزم حتما بهشون زنگ ميزنم از گوگل شماره شون رو برميدارم واقعا لازم دارم

ممنون عزيزم حتما بهشون زنگ ميزنم از گوگل شماره شون رو برميدارم واقعا لازم دارم

من از هردو نتیجه دیدم 

نه تنها من خیلی از دوستام 

هر دو تو مرکز مشاوره دانشگاه تهران هم هستن 

مشاور و روانشناس اگر لازم داری آقای شیرین زاده واقعا خیلی آدم درست و باسوادی هست و الکی هم موضوع رو کش نمی‌ده .در نگاه اول شاید ی آدم ساده معمولی با لهجه شهرستانی ببینی اما ادامه که بدی متوجه علم و دانش و سوادش میشی 

2706