2737
2734
عنوان

خانومایی که این دو سه ساله تهران سزارین اختیاری شدین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 21 پست
عزیز دلم من از فردا میخام با قسمت کاهش چربی شکم شروع کنم  فقط ننوشته چند تا ست چند تایی باید رف ...

میشه عکس بدی ازون قسمت

همشون یه ست هستن 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم این قسمت رو برم  یعنی شکمم سفت میشه من نمیخام سفت بشه میخام لاغر بشه بعد که به لاغری دل خاه رسیدم  سفت کنم عضله هارو 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
عزیز دلم این قسمت رو برم  یعنی شکمم سفت میشه من نمیخام سفت بشه میخام لاغر بشه بعد که به لاغری د ...

عضلاته شکم به این راحتیا سفت نمیشن اونم برای خانوما به همین راحتیا نیست برا چربی سوزی تا ۶ ماهم می تونی این تمریناتو انجام بدی چربیا میسوزه سفتم نمیشه اونایی که می بینی شکمشون سفت شده ورزشکاره حرفه این تازه تو خانوما عضله سازی سخت تره کلی مکمل میخورن

2731
عضلاته شکم به این راحتیا سفت نمیشن اونم برای خانوما به همین راحتیا نیست برا چربی سوزی تا ۶ ماهم می ت ...

مرسی عزیز دلم خیالمو راحت کردین شما 

انشالله صحیح سالم زایمان کنید 

دختر نازت به دنیا اومدش حتما عکسشو بزار منم تگ کن بینمش 😍💋💋💋💋

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
مرسی عزیز دلم خیالمو راحت کردین شما  انشالله صحیح سالم زایمان کنید  دختر نازت به دنیا او ...

قربونت عزیزم مرسی که اینهمه انرژی مثبت دادی💋❤