2752
2734
عنوان

نمیدونم چه عنوانی بزنم؟جاری؟خودم؟نینی تو دلم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2834 بازدید | 112 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد رفتیم پیش روانپزشکم تا در مورد داروها حرف بزنیم در جواب دوست عزیزم که گفت برو پی داروها رو بگیر دکتر خیالمو راحت کرد داشتیم برمیگشتیم که مادرشوهرم زنگ زد صداش از اسپیکر ماشین پخش میشد گفت رفتید دکتر؟شوهرم گفت آره داریم برمیگردیم بعد من سلام داد گفت مبارک باشه چشمت روشن خوشحال شدم اما صداش خیلی خوشحال نبود بعد گفت من فکره مریمم منم گفتم موقعی که جواب رو گرفتم خیلی براش دعا کردم ایشالا اونم همین ماه باردار شه با هم به دنیا بیاریم گفت ایشالا دعا کن دیگه. تموم. الان ناراحتم که با اومدن بچه ام یه عده ناراحت و غمگین میشن.
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد
انقدر با مهربونی و خواهرانه تایپ کردی که اصلا نمی تونم نصیحت کنم که به فکر خودت باش و جاری و ول کن و از این صحبتها از طرز فکرت خیلی خوشم اومد امیدوارم بچه ات سالم و صالح باشه و یه دل گنده مثل خودت داشته باشه
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

ااااااللللههى بگردم تورو من عزیز دلم ): چقدر فرشته اى تو عزیزم ان شاااالله همین ماه جاریت باردار شه توام بدون عذاب وجدان لذت ببریً
من کیمیا جون جونى سابقم که ٢-٣ سال پیش عضو بودم اما نمى دونم چرا کاربریم دیگه مورد تایید نیست😟 اینم پروفایل قبلیم http://register.ninisite.com/Profile/View-163714.aspx
ممنون که تبریک گفتین بهم. آره از جاری بزرگه ام توقع ام زیاد بود میگم که احساسی برخورد کردم الان خودمم تو وضعیت اونم شاید خیلیها از حامله شدنم حرصشون دراد یعنی مثلا بگن اهههه اون حامله شده کاش مثلا اون یکی میشد. مارال پریدم خخخخخ
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد
بیتهر جون مبارکه

چه دل مهربونی داری
حالا که اینطوره تو جمعی که جاریت هست زیاد از بارداری و زایمان و بچه حرفی نزنین بقیه رو هم توجیه کنین‌‌حتی وقتی شکمت بزرگ شد هم خیلی عادی انگار یه اتفاق عادیه...کار دیگه ای از دستت برنمیاد
2706