2737
2734
عنوان

خبرخوش داررررم بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2437 بازدید | 137 پست

مبارکه

عاقبت بخیر بشی انشاءالله❤

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
خدایا به چه روزی افتادیم .برای طلاق هم تبریک میگیم.

🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔😔😔😔

نمیدونم چرا دلم گرفت

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله بهترینا براتون اتفاق بیفته در ایند امروز تاپیک کاربر در مسیر خدا با دل شکسته براتون دعا کر ...

ممنونتمممم😍😍😍😍😍الهی حاجت روابشی

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2728
🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔😔😔😔 نمیدونم چرا دلم گرفت

منمممم🥺🥺🥺

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
2740
مبارکهههههههههه🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

فدلتبشمممم 

خیلی ممنونتم خیلی دعام کردی

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

زندگی جدید مبارک ❤️✔️

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔😔😔😔 نمیدونم چرا دلم گرفت

دل گرفتنم داره عزیزم .منم تا پای طلاق رفتم اونم به در خواست شوهرم اما خدا رو شکر منصرف شد .اما اینکه بخوام بخاطر طلاق خوشحالی کنم اصلا امکان نداره.

لحظه جدایی چه حسی داشتی؟همسرت چی؟

غرق شادی بودم .....

داشتم میمردم ازذوق😍

اونم ک فقد باوکیلش تیکه طعنه میزدن...

قاضی دعواش کرده بود حرصی بود....

چون منوجلوقاضی دعواکردم

خدایی اولین بار جشن طلاق یکی شرکت کردم جالب بود چه ذوقی داری امیدوارم بعد ۶ ماه که یخ شدی افسرده نشده باشی چون زنها ۶ ناه اول شادن ومردها ۶ ماه اول ناراحت بعد برعکس میشه وپروسه بدی طی میکنن🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
فدلتبشمممم  خیلی ممنونتم خیلی دعام کردی

تنها کاریه که ازم برمی اومد😍😍😍😍😍😍

وقتشه امضا رو عوض کنی😄😄😄😄😄

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706