2733
2734
عنوان

شما اگه 70 تومن داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟  آخه با تورم ماشین هم همیشه گرونتر میشه؟

الان یه ماشین ۸۹ بتونی بخری سالی چند بابیمه و...بدی بعد ده سال ماشین ۸۹ به درد چی میخوره طلا زمین ملک ارزش پول حفظ میشه وسیله وماشین نه

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
گلم با این پولا زمین پیدا نمیشه  خیلی پرس و جو کردم

برو همشو طلا بخر پس مطمن باش ضرر نمیکنی هیچوقت تو این مملکت بی صاحاب چیزی ارزون نشده .

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
2728
منم دوسال پس انداز کردم۷۰شد حدودا همه رو باید خرج سفر و هزینه اسلیو معده کنم،کاش منم لاغر بودم میتون ...

عزیزم دلم

اشکال نداره ایشالله لاغر میکنی خوشکل میشی دیگه😍

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
الان یه ماشین ۸۹ بتونی بخری سالی چند بابیمه و...بدی بعد ده سال ماشین ۸۹ به درد چی میخوره طلا زمین مل ...

اینم حرفیه 

ماشین خودش هزینه داره

2738
شما میتونید این پول اگه داخل کارت هست اون رو بشکنید و بعضی موقع پول بریزید تو این کارت بعد هر موقع ل ...

خب هر چقدم پول جمع بشه بخاطر تورم هر روز بی ارزشتر میشه 

نگهداری پول اصلا به صرفه نیست 

البته طلا برا بلند مدت من ۱۵سال پیش ۵۰ گرم طلا خریدم ۵۰۰ هزارتومن وبعد پارسال فروختم۷۵ ملیون 

عزیزم من تا کمتر از دو سال به پولم نیاز دارم

برو همشو طلا بخر پس مطمن باش ضرر نمیکنی هیچوقت تو این مملکت بی صاحاب چیزی ارزون نشده .

خیلی بیچاره ایم  یه مقدار پول به سختی پس انداز میکنیم بعدش تازه کاسه چه کنم چه کنم دست میگیریم که چجوری ارزش پولمون حفظ بشه

تا دو سال دیگه با این 70 تومن فک کنم فقط بتونم یه جفت لاستیک پراید بگیرم😖

خیلی بیچاره ایم  یه مقدار پول به سختی پس انداز میکنیم بعدش تازه کاسه چه کنم چه کنم دست میگیریم ...

شک نکن 

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
طلا دست دو خوبه  ولی بعضیا میگن سکه از طلا بهتره

هردو خوبه ولی طلا خوبی که داره هم میتونی استفاده کنی هم بانک بزاری وام بگیری باهش 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️