2733
2734
عنوان

خط دوم بی بی چکم خیلی کمرنگه. یعنی من باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من دوروز بعد از عقب انداختن پریم بیبیم خیلی کمرنگ شد که به زور دیده میشد علایم خاصی نداشتم جز خستگی و تنبلی بعدشم ترشحات زیاد احتمالش هست باردار باشی. دوروز دیگه برو آز بده انشالله با خبرای خوب بیای
خدایا تو در عین ناباوری به من چیزی دادی که من نامش را معجزه کوچک میگذارم.روزی این معجزه من را مادر صدا میزند، مرا از این مادر بودن محروم نکن و نگهدارش باش.خدایا من از امانتیت نگهداری میکنم بهم اعتماد کن
سیندرلا بچه اول تون هست؟؟؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
سیندرلا جون بارداری مبارکه علایمتو منم دلشتم. معده درد .... بی حالی و بی اعصابی.... سفتی و درد سینه.... ترشحات زیاد...وووو
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
اگه بیشتر از ده دقیقه هاله افتاده قابل اعتماد نیست برای من هم بارها با مارک مدی کوراین اتفاق افتاد وفکرمیکردم باردارم ولی نبودم خلاصه اگه باردار باشی پس فردا بی بیچکت پررنگ تر از امروز میشه وخطش طودتر میفته .ایشالا به خواسته ت برسی
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2706