2737
2739
عنوان

کادو برام لباس عرقی اوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2306 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فلسفه منطق شد از بس گیج کننده نوشتی گلی 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2731

پشماااامم..میخاد برا خاهر شوهرش ک بچه دار نمیشه بچه بیاره بده بزرگ‌کنن حتمن..شایدم رحم اجاره ای میخاد بشه

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
تاپیک قبلی گفتم خواهرشوهرم حامله نمیشه قرار شد من بچه بیارم بدم بهش

مبادله ی لباس عرقی با بچه؟😐

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2738

عق  

خاک بر سران عرقی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
تاپیک قبلی گفتم خواهرشوهرم حامله نمیشه قرار شد من بچه بیارم بدم بهش

اسکول کردی مارو فکر کردی خریم؟😒

ساقیا امشب صدایم با صدایــــــــت ساز نیـــــــست یا که من مست و خرابم یا که سازت ساز نیست💜🌌
2706