2157
2106
عنوان

این چه کوفتیه دیگه.باسن م از خودش تکون میخوره بیاید من دارم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 93 پست
فقط من دارم موقع خوندن این تاپیک باسنمو میلرزونم؟

نه 

منم هستم😂😂

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

آرلارم میده که وقت رقص عربیه

باران که شدی مپرس این خانه ی کیست.             سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست.              باران که شدی پیاله هارا نشمار.             جام و قدح و کاسه و پیمانه یکیست.             بر درگه او چونکه بیفتند به خاک.             شیر و شتر و پلنگ و پروانه یکیست.               با سوره ی دل اگر خدا را خواندی.               حمد و فلق و نعره ی مستانه یکیست.                       این بی خردان، خویش، خدا میدانند.                 اینجا سند و قصه و افسانه یکیست💜💜💜
2149
آرلارم میده که وقت رقص عربیه

بیا با هم دوست شیم 🤭🤭امضات 😊😂

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2050
بیا با هم دوست شیم 🤭🤭امضات 😊😂

یه عالمه دوست تو سایت پیداکردم😍😍باعث خوشحالیمه عزیزم

باران که شدی مپرس این خانه ی کیست.             سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست.              باران که شدی پیاله هارا نشمار.             جام و قدح و کاسه و پیمانه یکیست.             بر درگه او چونکه بیفتند به خاک.             شیر و شتر و پلنگ و پروانه یکیست.               با سوره ی دل اگر خدا را خواندی.               حمد و فلق و نعره ی مستانه یکیست.                       این بی خردان، خویش، خدا میدانند.                 اینجا سند و قصه و افسانه یکیست💜💜💜
یه عالمه دوست تو سایت پیداکردم😍😍باعث خوشحالیمه عزیزم

قربونت 💋❤

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔