2733
2734
عنوان

ارتودنسی یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 3693 بازدید | 100 پست

سلام  ازمن تقریبا ۳ هفته باز کردم موقع باز کردن قالب گرفت و برای فک بالا ۳۵۰ هزار گرفت ارتو متحرک چندروز بعدش اماده شد وبهم دادن موقع غذا خوردن گفت باید درش بیارم بعداینکه فک پایین هم از طرف داخل دهان یه سیم چسبوند که ۴۰۰ شد .وگفت هر۶ماهی یکبارتماس میگیریم برای معاینه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بعد از چند وقت تغییرو احساس کردی تو دندونات که  مثلا ببینی یه کم مرتب شدن؟

من از ماه سوم تقریبا من هرماه عوض میکنم البته اینو بگم من دندونام فاصلش خیلی کم بود و همه میگفتن برای چی ارتودنسی کردی   ولی خب دیگ کردیم دیگ ولی الان خخ یکم پشیمونم  این اخریا دردش زیاد شده     راستی دندونایی ک کج هستن از بقیه دندون ها ک مرتب هستن بیشتر درد میگیرن     

2731
2740
من از ماه سوم تقریبا من هرماه عوض میکنم البته اینو بگم من دندونام فاصلش خیلی کم بود و همه میگفتن برا ...

اوهوم ممنون❤️

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
اره بابا تازه من سیم پشت دندونی رو 1 تومن دادم همین پریروز 3جاش پاره شده بود 600 دادم دوباره درست ...

تورو خدا بگید چندسالتونه ؟منم دندونام هم با لایکم جل و واقعا موقع خندیدن خجالت میکشم هم پایین نامرتبه ، الان ۲۶ سالمه بنظرتون دیره ؟ 

2706