2737
2739
ولی بحث اینه دقتی یه نفر انقدر حس میکنه دانش تو زمینه پزشکس داره که فکز میکنه میتونه یه تصمیم پزشکی ...

حرفت رو نمیتونم قبول کنم چون دقیقا برعکسشو به چشمم دیدم نه با علمم 

الان دندونپزشکای ما فلوراید تراپی میکنن چون تو متون پزشکی اومده این خوبه ولی واقعا خوب نیست و بدتر از اون مضر هم هست 

پس گاهی باید به علم پزشک هامونم شک کرد 

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
میفهمم  از اون مدل آدمای مهربون هستی مشخصه  ولی باور کن باور کن دارن ما رو مریض میکنن با ...

والا نمیدونم امریکا که داره دوباره قانون ماسک رو برمیگردونه...ایزانم که پک  ۳، ۴، ۵، ..رو داره هی میگذرونه...من مشکلی ندارم با اینکه دنیا تموم بشه ما بمیریم فقط میگم اگه قراره بمیرم دیگه درس نخونم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفت رو نمیتونم قبول کنم چون دقیقا برعکسشو به چشمم دیدم نه با علمم  الان دندونپزشکای ما فلورای ...

پزشکی هم مثل بقیه علم ها در حال تغییر هست...نمونش اینکه روغن گیاهی خوبه یا حیوانی😂😂هنوز که هنوزه نظرات متناقض میشه شنید

والا نمیدونم امریکا که داره دوباره قانون ماسک رو برمیگردونه...ایزانم که پک  ۳، ۴، ۵، ..رو داره ...

جانم 

دانشجویی خوشبه حالت چه دوران خوبی

2731
پزشکی هم مثل بقیه علم ها در حال تغییر هست...نمونش اینکه روغن گیاهی خوبه یا حیوانی😂😂هنوز که هنوزه ن ...

دقیقا  

نه بابا دانشجوییم خیلی وقته گذشته، محققم...ولی همیشه به تحقیق میگم درس و به دانشگاه میگم مدرسه😂😂😂

بارک الله 

چه رشته ای

2740