2733
2734
عنوان

کیا دلشون میخواد برا بچشون ماشین شارژی بگیرن ولی نمیتونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من چون میدونم خیلی بیخوده اصلا به خریدنش فکر نکردم. چندبار بچه رو بردم پارک,اونجا ماشین شارژی اجاره میدن نیم ساعتی ۱۵ تومن. سوار شد خوششم نیومد. بچه منم سه سالشه

اطرافیانمون هرکی داشته بعد از مدتی خراب شده و همیشه عاجز بودن که ببرن از پله ها پایین و تو ماشین سوار کنن ببرن پارک بچه باهاش بازی کنه. بنظر من اجاره ای ها بصرفه ترن

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2738
من . و خودم شدیدا نیاز به لب تاپ و اسکنر دارم لعنت به بی پولی

منم اون زماني كه لب تاپ لازم داشتم پول نداشتم الان دارم ولي استفاده اي نداره هرچيزي به وقتش خوبه اما هميشه امكانش نيست متاسفانه

منم اون زماني كه لب تاپ لازم داشتم پول نداشتم الان دارم ولي استفاده اي نداره هرچيزي به وقتش خوبه اما ...

من معلمم شدیدا لازم دارم. 

برای کار همسرمم لازمه 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
چند سالشه شما چی جوابش میدید 

۶ سالشه.هیچی هرروز گریه میکنه والتماس

بهش میگم‌دعا کن پولدار بشیم برات میخریم

اما گوش نمیده😥😥

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍