2737
2739
عنوان

اصلا حالم خوب نیس عشقم بلاکم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7664 بازدید | 97 پست
الان خیلی عصبی وقتیم رفت حالش خیلی بدبود میگفت فقط برو تاحالا چنباردعواکردیم ولی بلتک نکرده زوداشتی ...

بنظرم الان زنگ نزن عصبیه یه چیز میگه دعواتون شدید تر میشه بزار فردا که آروم شد بهش زنگ بزن توضیح بده اگه سوء تفاهم پیش اومده

یعنی قشنگ درکت میکنم من همچین مواقعی قلبم میاد تو حلقم هیچی هم نمیتونم بخورم همشم استرس میگیرم ذهنم درگیر میشه خلاصه که عین مرده متحرک میشم 

ببین رل زدن به شرطی که که تهش به زندگی دونفره و ازدواج ختم بشه اوکیه منتها اگه تفریحی باشه دختر دوروزه وابسته میشه پسره وقتی رفت میشینه غمبرک میگیره

حالا تو سعی کن یجوری خودتو سرگرم کنی تا فردا یا همین امشب آخر شب زنگ بزن یجوری آشتی کنین

یمدتی سرد شده گفتم چرااینجوری میکنی گفت خب توام سردی منم دیگ گفتم چراتلاش الکی بکنم گفتم خب خاسته ات ...

شما چند سالتونه چند وقت باهمید

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی ممکنه الان فقط چون عصبی بوده اینکاروکرده خیلی دوسشدارم نمیخام ازدسش بدم وووی خدا دارم دیوونه میش ...

اره.عزیزم همین ک اون گلایه کرده چرا سردی یعنی دوستت داره.توام اینجور مواقع نگو توام فلانی اینا.باهاش گرم شو قربون صدقه ش برو.وقتی می بینی اینجوریه.ایشالا اشتی میکنید.پسری ک نخوادت خودش بی سزوصدامیره.وقتی ازت انتقاد میکنه یعنی دلش نمیخاد بره

💙استقلالی💙
2731
یمدتی سرد شده گفتم چرااینجوری میکنی گفت خب توام سردی منم دیگ گفتم چراتلاش الکی بکنم گفتم خب خاسته ات ...

رابطه  ماهم اخراش اینجوری شده بود😔💔

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
خیلی حالمبده توروخدابرام دعاکنید

میفهممت الهی دلت اروم شه

بنظرم الان زنگ نزن عصبیه یه چیز میگه دعواتون شدید تر میشه بزار فردا که آروم شد بهش زنگ بزن توضیح بده ...

خیلی میترسم میدونم زنگم بزنم جوابمونمیده خیلی عصبی بود حالش بدبود اولش تقصیراون بودولی خب منم زیادی کشش دادم خداکنه درسشه ینی ممکنه بااینکه بلاکم کرده بازم برگرده

2738
خیلی حالمبده توروخدابرام دعاکنید

عزیزم پسرا به همین راحتی با چرب زبونی گول دخترا میزنن چند وقت باهاشونن وقتی دخترا وابسته شدن ولش میکنن من مورد زیاد دیدم اگه دوستت داشته باشه مطمئن باش حاضر میشه خواستگاری هم بیاد تو خودتو سنگین تر بگیر غرور خیلی جاها باعث موفقیت میشه محبت نکن بهش با اینکه دوسش داری منتشو نکش بذار اون اگه بخواد به محبتت نیاز پیدا میکنه منم ی بار گول خوردم جوابشو دارم عزیرم

اره.عزیزم همین ک اون گلایه کرده چرا سردی یعنی دوستت داره.توام اینجور مواقع نگو توام فلانی اینا.باهاش ...

پچرا بلاکم کرد اگه میخادم چرااینجوری کرد خیلی حرفابهم زد دلمودشکست ولی بازم ته تهش میخامش نمیخام ازدسش بدم

عزیزم پسرا به همین راحتی با چرب زبونی گول دخترا میزنن چند وقت باهاشونن وقتی دخترا وابسته شدن ولش میک ...

اخه خیلی میخامش خیلی میگفت دوسمداره مرگ مادرشوقسم خورده ک عاشقمه قبلشم خیلی تلاشکردبدستم بیاره الان چیکارکنم میخامش

خیلی میترسم میدونم زنگم بزنم جوابمونمیده خیلی عصبی بود حالش بدبود اولش تقصیراون بودولی خب منم زیادی ...

نمیدونم عزیزم عقل میگه عاقلانه رفتار کنی و منطقی صحبت کنی باهاش ولی قلب عقل و منطق نمیشناسه هرکاری میکنی تا دلت آروم بگیره

عزیزم پسرا به همین راحتی با چرب زبونی گول دخترا میزنن چند وقت باهاشونن وقتی دخترا وابسته شدن ولش میک ...

ببخشید خواستم بگم تجربشو دارم وقتی باهاش بودم فهمیدم همزمان با من به دوتا دیگه هم قول ازدواج داده خیلی حالم بد بود الان معتاد شده و کسی بهش محل نمی ذاره شاید بعد ها ک حالت خوب شد می فهمی چی ب صلاحت بوده عزیزم الان جز اون ب هیچ چیزی فکر نمیکنی دوس داری باهاش حرف بزنی و پیشت باشه حس میکنی بدون اون طاقت نمیاری و این دنیا برات جهنمه این حس عادیه اما صبر کن تا ببینی چی ب صلاحته و اون لایقته یا نه گلم برات صلوات فرستادم

نمیدونم عزیزم عقل میگه عاقلانه رفتار کنی و منطقی صحبت کنی باهاش ولی قلب عقل و منطق نمیشناسه هرکاری م ...

اخع الان جوابمونمیده خودش بارها گفت وقتی عصبی ام باهام حرفنزن چون نمیتونم حرفبزنم حالم بدمیشه ولی من زیاده روی کردم خب دوسشداشتم خاستم درستشکنم ولی خب نشدگندزدم اگ دیگ نخادم چی وووی خدایادارم دیوونه میشم

2706