2733
2734

خدایا ممنونم . ایشالا همه حاجت روا شن

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

تبریک چی خوندی

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عه خداروشکر. میشه بگید چه جوری توسل کردین منم خیلی گرفتارم مریضم😭😭😭

ایشالا هر کی حاجت داره بهش برسه . من خیلی درد حاجت داری رو کشیدم روزی سه بار زیارت عاشورا میخوندم کلی صلوات و سوره یس فقط میتونم بگم خدایا شکرت 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2738
توروخدا دعا کن به منم نظر کنند

حتما گلم . حضرت ابوالفضل خیلی مهربونه قربون دوتا دست قطع شده اش😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام عزیزم  خداروشکر چی خوندی؟ منم مشکل دارم

ب خدا چندین ماهه ک فقط گریه میکردم و استرس داشتم . سه بار در روز زیارت عاشورا میخونم. چله زیارت عاشورا گرفتم . چله سوره یس گرفتم . کلی صلوات میفرستادم . میدونم مشکل داشتن و منتظر حاجت بودن بد دردیه قربون حضرت ابوالفضل بشم ک ناامیدم نکرد 😭😭😭😭😭

تبریک چی خوندی

چله سوره یس و چله زیارت عاشورا

سلام عه خداروشکر. میشه بگید چه جوری توسل کردین منم خیلی گرفتارم مریضم😭😭😭

چله زیارت عاشورا و چله سوره یس

خدا رو شکر

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2706