2737
2739
عنوان

بچه ها کیا منتظر نی نی هستن اگه بیدارید بیاید باهم حرف بزنیم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 15045 بازدید | 540 پست
سوره انشراح بخون دلت آروم میشع

هر روز میخونم... 

دل من با بغل کردن هدیه خدا فقط اروم میشه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
شما چند وقته منتظرین؟ 

دو سال و نیم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم چقدر ناراحت تر شدم😭😭😭

ممنونم... 

بخدا انتظار خیلی سخته اما حالا من خیلی بدتره... هم منتظرم هم داغدار

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
منم دوساله منتظرم الانم برای دهمین بار اچ سی جی زدم ۱۰روز دیگه موعدم ه کاش این ماه بگیره

منکه ای وی اف کردم نشد

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2731
منم ای وی اف ناموفق داشتم به تازگی هنوز نتونستم با خودم کنار بیام😓

وای ببین بحث کنار اومدن رو مطرح نکن

که 

دوباره یادم میاد

من اصلا نمی‌تونستم باور کنم

خیلی خواب دیدم خیلی دعا کردم خیلی امید داشتم که نشد....

هردفه یادش میوفتم استرس میگیرم

الان نمیتونم برم دوباره دکتر....

هنوز نتونستم کنار بیام.

اسفند منفی شد،تا حالا نرفتم پیگیر کنم

آخه چرا ما باید اینقدر اذیت بشیم؟؟؟

ینی خیلی ارزش داره؟؟

من فقط بخاطر خدا صبر میکنم نه بخاطر بچه،

دیگه نمیکشم...  خیلی دلم شکسته...  بعد انتظاری باردار شدم اما پسرم سه روز فقط عمر کرد... ...

عزیزه دلم حضرت زهرا (س)بهترشو بهت بده 

منم دوتا زایمان زودرس (هشت ماهه و شش ماهه)داشتم 

ولی خدا لطف کرد و یه دختر بهم داد 

این روزا میگذره انشاالله خدا دلتو شاد میکنه عزیزم غصه نخور 

خدایا شکرت برای وجود دخترم 
2740
دو سال و نیم

خیلی سخته... یه ماهش به زور میگذره چه برسه به این همه مدت. 

من بعد زایمان تقریبا سه ماه بعد اقدام کردم هنوز نشدم... سه ماه اقدام کردم... 

منکه ای وی اف کردم نشد

دکترا گفتن آی و آی کن دکترم عوض کردم میگه ۶ماه بیا ببینیم چی میشه حالا اگه نشد میرم آی و آی یا آی وی اف یزد

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر
عزیزه دلم حضرت زهرا (س)بهترشو بهت بده  منم دوتا زایمان زودرس (هشت ماهه و شش ماهه)داشتم  ...

یعنی دو بار بچه اتو از دست دادی؟ 

خدای من.... خیلی سخته. خوش به سعادتت با صبری که کردی... من گاهی واقعا کم میارم. 

ممنونم...  بخدا انتظار خیلی سخته اما حالا من خیلی بدتره... هم منتظرم هم داغدار

آره میفهمم

من قبل انتقال جنین پنج روزه مو بهم نشون دادن

فقط یه دایره بود

تصویرش از جلو چشمم دور نمیشه

همونجا فهمیدم چندتا از جنینام از بین رفتن دلم هری ریخت

شما بچه تو دیدی بغل کردی

خدا بهت صبر بده

چرا خدا به ماها صبر نمیده

دیگه صبر خواستن هم توقع زیادیه

یا به حکمت خدا نیست

گرفت؟؟؟ منم قبل از ivf،دوبار iui کردم

این ماه کردم .هنوز از موعدم نزدیک نشده .ایشالا که باردار باشم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706