2737
2734

من تصمیم دارم این واکسنو بزنم و چند تا سوال برام پیش اومد.

قیمت هر دوزش چقدره؟هر سه دوز و باید همون اول با هم بگیرمش؟؟؟

کیلینیک ها خودشون دارن یا باید تهیه کنم واکسن رو اول؟ هزینه تزریقشم اگه میدونین بهم بگین😬

عزیزم چندسالته و اینکه تا به حال رابطه داشتی یا نه؟

فقط ببخشید میپرسم برای کمک به خودته

جهل مردمم منو سخت به درد میاره💔                                     درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندید💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایرانی خارجی داره

قیمت نمیدونم

اگر بالای ۶ ماه تاریخ داره سه دوز رو باهم بخر

خودت باید بخری

بقیه اش رو هم اطلاع ندارم😄

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
واسه چیه😅

جلوگیری از سرطان دهانه رحم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
بله عزیزم داشتم و ۲۲ سالمه

خوب سنتون خوبه اگر از شریکتون مطمئن بودین اقدام کنید

هزینش حدودا 1200 میشه هر سه رو همون موقع باید از داروخانه تهیه کنید و تزریق کنید در ضمن یادتون باشه این واکسن توی یخچال نگهداری میشه و اینکه از جای معتبر تهیه کنید

اگر هم که میتونید از کشور خارج بشید واکسن نه گانه رو بزنید که کاملا ایمنتون میکنه و دیگه جای نگرانی نمیمونه

جهل مردمم منو سخت به درد میاره💔                                     درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندید💕
ایرانی خارجی داره قیمت نمیدونم اگر بالای ۶ ماه تاریخ داره سه دوز رو باهم بخر خودت باید بخری بقیه ...

عزیزم خارجیش دیگه نیست فقط ایرانیش

خوب سنتون خوبه اگر از شریکتون مطمئن بودین اقدام کنید هزینش حدودا 1200 میشه هر سه رو همون موقع باید ...

ممنون که جواب دادی

اگر بازم سوالی برام پیش اومد میپرسم ازتون 🥺💓

ممنون که جواب دادی اگر بازم سوالی برام پیش اومد میپرسم ازتون 🥺💓

خواهش میکنم عزیزم خیلی خوشحال میشم که کمکی کرده باشم💕