2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی راحت بگو دختره توهم داره خواستگار بوده ، داداش دوستت  الانم این مزاحمه میخوای بریم ...

بهش گفتم بده من زنگش بزنم ببینم چی میگه ولی گوشیش خاموش بود  یارو بهش گفته من ازپیاماش ایسکرین دارم نمی‌دونم داستان چیه خودم دارم دیوونه میشم  

2728

من شک دارم اون که تهدیدت میکنه زنه باشه. خوده همون خواستگارته ازت کینه داره میخواد زندگیتو نابود کنه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

واقعا ک یکی کمک میخواد چرا چیزای نامربوط میگین 

خدایا دیگه بچه نمیخوام شوهرم و زندگیم و بهم برگردون دلم شوهرم و میخواد خدا یا کمک کن جدا نشه ازم تورو خدا دعام کنید  
داریم باززززززززی میکنیم بیاید تاپیکم رفیقاتونم تگ کنید

خیلی زشته وسط ی تاپیک بیاین از بقیه بخواین ک این تاپیکو ول کنن بیان تو تاپیک خودتون

بهش فکر کردین!!!!

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2738
بهش گفتم بده من زنگش بزنم ببینم چی میگه ولی گوشیش خاموش بود  یارو بهش گفته من ازپیاماش ایسکرین ...

بهترین کار اینه با شوهرت برین دم خونه زن و با اون اقا هم رودر رو صحبت کنی تا متوجه بشه شوهرت تو ریگی ب کفشت نیست با خانوادتم صحبت کنی خوبه 

خدایا دیگه بچه نمیخوام شوهرم و زندگیم و بهم برگردون دلم شوهرم و میخواد خدا یا کمک کن جدا نشه ازم تورو خدا دعام کنید  
من شک دارم اون که تهدیدت میکنه زنه باشه. خوده همون خواستگارته ازت کینه داره میخواد زندگیتو نابود کنه

این احتمالم هست والا تو این دوره زمونه همه چی اتفاق میوفته 

2706