2737
2739

بچه ها من قبلایه خواستگار داشتم که داداش دوستم بود یه جورایی قبلاً همسایه هم بودیم خانوادم موافقت نکردن باازدواج ازاونجایی که خیلی گیربودن خانوادم بهش گفتن برو سربازی برگرد باهم ازدواج کنیدو وقتی که رفت سربازی من یه خواستگار دیگه برام اومد و خانواده قبول کردن البته بگم که منم یه مدت باخواستگاراولیه تلفنی صحبت میکردم خلاصه خانواده قبول کردند من با پسردومیه ازدواج کردم حالا اون اولی سربازی بود وقتی اومد فهمید که ازدواج کردم خیلی حالش گرفته شده بودخواهرشم که دوستم بود باهام قطع رابطه کرد  خلاصه تموم شد تا فهمیدم اونم لایه دختره که طلاق گرفته رفیق شده وقسطش ازدواجه یه روز اون دختره به من پیام داد که دست از سرشوهرمن بردار دیگه به شوهرم پیام نده یه بار دیگه شمارتو ببینم ابروتو میبرم همه امارتو درآوردم و می‌دونم شوهرت کیه ... درصورتی که من از وقتی ازدواج کردم هیچوقت دیگه به اون فکرنکردم منم در جواب اون گفتم حالا که همه امارمو داری باید بدونی که زندگیمودوسدارم  ویه بچه دارم دومیشم توراهه دلیل نمی‌دونم الان تواین موقعیت به شوهرشما پیام بدم برو ببین شوهرت باکی درارتباطه اشتباه گرفتی خواهر دیگم به من پیام نده زندگیم برام مهمه برو پیگرشوهرت باش بعدازاون پیام اون خطمو که دختره داشتم خاموش کردم الان بعداز یک سال شوهرم خطشو باگوشیش گم‌کرد ازاونجایی که خطش به نام مدرسه یه هفته طول کشید که بره خطشو بگیره تواین مدت اون خط خاموشه رو گذاشته بود تو یه گوشیو دستش بود از شانس من این دختره دوباره پیام داده به خطه که عه خططو روشن کردی که دوباره زندگیای مردموخراب کنی شوهرم گفته بله شما گفته این خط برای یه زن هرزه وجندس که با مردارابطه داره وزندگیترو خراب می‌کنه کلی چرت وپرت بهش گفته بود از دیشب شوهرم خیلی ناراحته یه روز اول اصلا چیزی بهم نگفت اما امروز اصلا باهام حرف نمیزنه میگه بگو کیه اگه نگی کاری میکنم مثل یک زندگی کنی ترو خداااا کمکم کنید من چیکارکنم چی به شوهرم بگم شوهرم از اینکه اون پسره قبلاً خواستگاری بوده خبرداره ها ولی نمی‌دونم الان چی باید بهش بگم چطوری بهش ثابت کنم شوهرمو اونو ترسونده نمی‌دونم چی بهش گفته که اونم گفته هرکاری میخوای بکن این خطه به نام من نیست  الآنم گوشیشو خاموش کرده بگین چیکارکنم چطوری بگم که شوهرم قبول کنه 

ازش شکایت کنیم چی میشه  کسی میدونه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داریم باززززززززی میکنیم بیاید تاپیکم رفیقاتونم تگ کنید

😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
2706