2733
2734
عنوان

قرص فاویپیراویر برای کرونا کسی مصرف کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21894 بازدید | 53 پست
سلام عزیزم. نگران نباشید ایشالا زود خوب میشن. نه خدارو شکر هیچ عوارض جدی برای خواهر من نداشت. فقط ی ...

سلام. عزیزم برادرم 30 درصد ریش درگیره. قرص فاویپیراویر تاثیری نداشت. از امروز بستری شد و امروز یک آمپول رمدسیویر تزریق کردن. نگفتن چندتا تزریق میکنن. خواهرتون انشالله کامل بهبود پیدا کردن؟ روز اول یک آمپول بهشون تزریق کردن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. نگرانم

سلام. عزیزم برادرم 30 درصد ریش درگیره. قرص فاویپیراویر تاثیری نداشت. از امروز بستری شد و امروز یک آ ...

سلام عزیزم. انشاالله برادرتون خیلی زود سلامتیشونو به دست میارن.

بله عزیزم خدارو شکر خواهر من کروناش خوب شد اما ریه ش آسیب دیده و زیر نظر متخصص ریه دارو استفاده میکنه که البته از عوارض کروناست و اونم انشاالله خوب میشه.

عزیزم خواهر من روز اول دو تا رمدسیویر تزریق کرد و روزهای بعد یکی. و در جمع ۶ تا آمپول بهش تزریق کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. عزیزم برادرم 30 درصد ریش درگیره. قرص فاویپیراویر تاثیری نداشت. از امروز بستری شد و امروز یک آ ...

عزیزم نگران نباشید ۳۰ درصد زیاد نیست و خدارو شکر زود درمانش رو شروع کردین به امید خدا خوب میشن خیلی زود

سلام عزیزم. انشاالله برادرتون خیلی زود سلامتیشونو به دست میارن. بله عزیزم خدارو شکر خواهر من کروناش ...

خداروشکر که بهترن عزیزم. انشالله بزودی عوارض کرونا هم از بین میره و سلامتی کامل شون رو بدست میارن.💕💕💕💕

عزیزم نگران نباشید ۳۰ درصد زیاد نیست و خدارو شکر زود درمانش رو شروع کردین به امید خدا خوب میشن خیلی ...

ممنون از محبتتون عزیزم. انشالله. دعا کنید لطفا عزیزم. ممنونم که سریع پاسخ دادید. ذهنم آروم شد. یک دنیا ممنونم🙏🙏💙💙❤❤

عزیزم نگران نباشید ۳۰ درصد زیاد نیست و خدارو شکر زود درمانش رو شروع کردین به امید خدا خوب میشن خیلی ...

از خدا در این شب عزیز میخوام هر حاجتی دارید برآورده بشه عزیزم. بهترینها رو برای شما و خانواده گرامی آرزومندم. 🍀💞💞💞

التماس دعا عزیزم🙏🙏🙏🌟

اگه هفته اول بیماری استفاده بشه خیلی خوبه مادرم وخاهرم خوردن هفته دوم اواخرش رو به بهبودی رفتن.اما پدرم چون دیر شروع کرد براش اثری نداشت بیمارستان رفت.با اب هویج یا ابمیوه دکتر گفت بخورن

خدایا شکرت🙂❤
سلام خواهش میکنم جوابمو بدین پدرم ۷۰ سالشه از دوسنبه تب وبدن درد شدید داشت از دیروز تا صبح امروز است ...

پدر منم بستری بود و اکتمرا و رمدسیور زد خداروشکر مرخص شد نگران نباشید

خدایا شکرت🙂❤