2733
2739
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613403 بازدید | 66844 پست
دوست عزیز من بهتون درخواست دوستی دادم لطفا قبول کنین سوال داشتم

قبول کردم عزیزم

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
چه عالی چیزی راجع به جدول هوشیاری هاوکینز نشنیده بودم الانم سرچ کردم موردی به این اسم نیاورد در کل ...

اره واقعا اعتماد به شهود پایه و اساس اینهاست. ولی من خیلی اوقات متاسفانه به جواب تست هام شک می کنم و می گم یا اشتباه دارم جواب میگیرم یا اینها الکیه؛ یمدت ادامه نمی دم؛ بعد می بینم واقعا اثر داشته ولی با تاخیر؛ دوباره شروع میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام درود بر همراهان گرامی

3 روش استفاده از ترکیب جدول کتاب دکتر دیوید هاوکینز و ایموشن کد

روش اول :

سطح ارتعاش کلی خودتون با تست عضله مشخص کنید مثلا میگه 125 حال از جدول ایموشن کد کمک بگیرید بگین چه احساسی هست که اگر رها بشه سطح انرژی من بالا میاد ادامه بدید و دوباره سطح انرژی کلی رو اندازه گیری کنید.

روش دوم :

موضوعی کار کنید مثلا سطح ارتعاش هوشیاری تون رو در مسائل مالی انداز گیری کنید مثلا میشه 75 ، بعد مجدد سوال کنید چه احساس گیرافتاده ای رو آزاد کنم که سطح ارتعاشم بالا بیارم .... بعد از هر مورد سطح ارتعاشتون رو اندازه گیری کنید.

روش سوم :

1- مثلا درد پهلو دارید ، سوال سطح ارتعاش من در این مسئله چقدر است ؟ کمتر از 200 بیشتر از 200 ....

2- در جدول در هر ستون افقی 5 مورد وجود داره ، چک می کنی حالا که در ارتعاش 125 هستی در کدوم یکی از این موارد گیر کردی ؟

2-1- از نقطه نظر به خدا

2-2- از نقطه نظر به زندگی

3-2- از نقطه نظر به جایگاهت و سطح خودت

4-2- از نقطه نظر به عواطف

5-2- از نقطه نظر به اتفاقات زندگی و فرآیندهای اثر گذار روی خودت

3- فرض می کنیم در ارتعاش 125 رسیدی به مورد 2-1 یعنیDenying یا رد شدن و انکار شدن حالا در جدول ایموشن کد دنبال احساساتی می گردی که شما رو اینجا گیر انداخته و اونها رو آزاد می کنی تا جایی که بگه در این مورد دیگه احساس گیرافتاده نداری.

4- در مراحل بعدی سوال می کنی آیا در این مورد دیواره قلبی دارم ؟ دیوار قلبی پنهان چطور ؟ اونها رو هم رها می کنی.

5- دوباره ارتعاشت اندازه می گیری تا ارتعاشت در اون موضوع خاص حداقل از 200 بالاتر بزنه .

6- به ناخودآگاه چند روز زمان برای پروسس می دی.

نکته : موقع سوال پرسیدن از ضمیر ناخودآگاه اینطور سوال کنید سطح ارتعاش هوشیاری من چقدر است بدون در نظر گرفتن ، رضایت و میل و رغبت خودم به آن مشکل ؟!

نکته : گاهی ارتعاشی که شما رو اذیت می کنه ممکنه از قسمتهای خوب یا بالا 200 باش مثلا روی 500 در نقطه نظر به خدا و عشق باش . تعجب نکنید و احساس منفی زیر مجموعش رو رها کنید.

نکته : از این به بعد کاملا کتبی جلو برید و هر مسئله که رسیدید رو

اولش بپرسید : آیا به نکته درستی رسیدم و دقیق پیدا کردم

و آخرش بپرسید : آیا رها شد.

یعنی ممکنه ضمیر ناخودآگاه چاق نشدن خودتون رو تایید کنه و مورد رضایتش باش حواستون جمع کنید این نکته ای که گفتم فوق العادست.

چرا تکنیک ترکیبی خیلی فوق العادست ؟ چون شما متر برای اندازه گیری دارید و این خیلی عالی!

موفق باشید.

امیر وزیری

عشق برای همه

2731

دوستان طبق جدول هاوکینز برای بالابردن امتیاز هوشیاری خود موضوعی کار کنید.

امتیاز هوشیاری کلی

امتیاز هوشییاری مالی

امتیاز هوشیاری اعتماد به نفس

امتیاز هوشیاری.‌‌‌‌.......‌‌

دوستان سعی کنید روی همه ی موارد کار کنید. و سطح هوشیاری خود را به ۱۰۰۰ برسانید.

درصد اعتقاد ب فراوانی را با استفاده از ایموشن به ۱۰۰٪ برسانید.

درصد اعتقاد به فقر را به صفر برسانید .

درصد اعتقاد به رکود را به صفر برسانید‌.

درصد وارونگی روانی خود در مسایل مالی را به صفر برسانید.

با ارزوی موفقیت همه ی شما عزیزان.

منتظر  مطالب بعدی ما باشید.

التماس دعا

🌺🌺🌺

سلام من ایموشن و بادی کد کامل بلدم و انجام میدم این روشی که میگین باهاش ارتعاشو میبری بالا توضیح ...

سلام این روش ها تو زندگیتون تاثیرم داشته؟؟من میخام با شخصی که عاشق همیم ازدواج کنم با این روش ها میشه؟؟

2738
سلام این روش ها تو زندگیتون تاثیرم داشته؟؟من میخام با شخصی که عاشق همیم ازدواج کنم با این روش ها میش ...

عزیزم این روش ها برای سلامتی برای من خیلی جواب داده.

برای پول و کاررمورد علاقه ام با تاخیر (بعد از یکی دوماه کار کردن جواب های عالی گرفتن که متاسفانه دیگه ادامه ندادم)

قطعا برای رفع موانع ازدواج هم جواب میده؛ ولی باید حسابی کار کنی و ناامید نشی

اره واقعا اعتماد به شهود پایه و اساس اینهاست. ولی من خیلی اوقات متاسفانه به جواب تست هام شک می کنم و ...

اره بهترین راه برای اینکه مطمئن باشیم درسته اینه مدام کلمات محبت آمیز بهش بگیم قبل و بعدش از ضمیرناخودآگاهمون تشکر کنیم و بهش اعتماد کنیم اینجوری خیلی راحت و سریع جواب میگیریم خیلی وقتا میگم نه من هنچین حسی نداشتم که تا حالا

بعد وقتی میپرسم خودم تجربه کردم ؟خانواده؟ و .... یهو یادم میاد مربوط به کدوم واقعه هست و چجوری من اون حسو جذب کردم

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
تو نت فارسیش نیست فک کنم. یوتیوب ویدیو های انگلیسی داره. فارسی من از گروه های تلگرامی بادی کد او ...

ممنون عزیزم

دوستان طبق جدول هاوکینز برای بالابردن امتیاز هوشیاری خود موضوعی کار کنید. امتیاز هوشیاری کلی امتیا ...

ممنون فوق العاده کاربردی میشه گف منم مدارو به 100 درصد میرسونم همین روشه 

2706