2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2614335 بازدید | 66848 پست
به نظر من حتی اگه تربیت معلم هم بخوای بهتره با یه رتبه خوب قبول بشی،حس موفقیتی که رتبه خوب کنکور به ...

یه رقمی بودی عزیزم؟

آره واقعا اينجور موفقیتا لذتش تا آخر عمر با آدمه

دقیقا همینو میخام هی میخام رو باور لیاقت خودم دوست داشتن خودم کار کنم و برای بهترینا بجنگم

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
یه رقمی بودی عزیزم؟ آره واقعا اينجور موفقیتا لذتش تا آخر عمر با آدمه دقیقا همینو میخام هی میخام رو ...

نه یه رقمی نشدم ولی میشد که بشم.دقیقا باید قبول کنی که لایق رتبه عالی هستی،من اون موقع خودمو لایق تک رقمی نمیدونستم.یه بار تو آزمون آزمایشی تک رقمی شده بودم همش فکر میکردم شانس آوردم و بقیه نخونده بودن این دفعه و این حرف ها.یه دوست هم داشتم که اون رتبه ش تک رقمی بود همیشه و تو کنکور هم رتبه ش یه رقمی شد،چون اون روزی هجده ساعت درس میخواند و من نمیخوندم همش فکر میکردم من با این حجم درس خوندن یه رقمی نمیشم.تو کنکور های دوره های بعدم که رقیب اینجوری کنارم نبود با درس خوندن کمتر رتبه م از کنکور کارشناسیم بهتر شد.هم لایق بهترین رشته ای هم لایق بهترین دانشگاه.من اصلا از دانشگاه های تهران پایین نمیومدم.قبول هم شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان گلم خوبین؟؟انشالله ک روزگار بر وفق مراده ..‌خدایاشکرت

یچه ها من دخترم ۲سالشه واقعا کلافم کرده بشدت لوس و نق نقو شده خیلی هم شیطونه 

جدیدا از کوره خیلی در میرم حتی میزنمش🙈🙈🙈اخه خیلی اذیتم میکنه لطفا راهنمایم کنید چیکار کنم باش

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
سلام دوستان گلم خوبین؟؟انشالله ک روزگار بر وفق مراده ..‌خدایاشکرت یچه ها من دخترم ۲سالشه واقعا کلاف ...

من دو فرزند دارم که رابطه شون افت ضاح بود. 

تو دفترم نوشتم خدایا شکرت اینقدر رابطه شون با هم خوبه و همدیگرو  دوست دارن. 

خدا رو شکر رابطه شون بهتر شده... با هم بازی میکنن و اون جنگ ودع واها کمتر شده😁😁😁

2731
سلام دوستان گلم خوبین؟؟انشالله ک روزگار بر وفق مراده ..‌خدایاشکرت یچه ها من دخترم ۲سالشه واقعا کلاف ...

پریجون شما که خودت استادی. باید تکرار کنی که رابطت با دخترت خوبه. دخترت آرومه. شما با صبر و حوصله باهاش رفتار میکنی. خلاصه هر چی دلت میخواد که اتفاق بیفته تکرار و تجسم کن...از  عمق وجودت به خاطر اینکه همچین فرشته ای خدا بهت داده شکرگزاری کن.... من نتیجه گرفتم. 

من داشتم رو باورهام کار میکردم.متوجه یه موضوعی شدم،اینکه باور مورد توجه زیاد بودن برای من چندان خوشایند نیست،من درونگرام،این باور واسه من اضطراب میاره،با ارزش های اصلی زندگیم مغایرت داره،اگه بخوام همچین باوری داشته باشم احساس ناامنی میکنم.به حس و نتیجه ای که یه باور برامون داره باید خیلی توجه کنیم،چون شاید یه باور که برای یه نفر کارکرد مثبت داره واسه من برعکس عمل کنه و دردسرساز بشه.

2738
پریجون شما که خودت استادی. باید تکرار کنی که رابطت با دخترت خوبه. دخترت آرومه. شما با صبر و حوصله با ...

اره گلم‌حق با توئه راستش بیشتر دلم‌میخواست یکی از تجربه مشابه اش بگه تا انرژی بگیرم

ممنون

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
بچه ها چطوری غیبت نمیکنید این امری اجتناب ناپذیره

سعی می کنیم نکنیم ولی من شخصا حالم بد میشه از کسی صحبت کنم قشنگ انرژی که روم می افته را حس می کنم و حال بدی پیدا می کنم 

تا میتونی پاکسازی کن خیلی موثره... 

بچه ها من یه جذب باحال داشتم که کلی بهم انگیزه داد...

من مدت ها بود که دوس داشتم بینیم و عمل کنم این بین خانوادم موافق نبودن و فقط خالم باهام موافق بود و بهم گفته بود کادو تولد ۱۸ سالگیت بهت پول میدم عمل کنی(تقریبا ۲ سال قبلش)

اولین جذب مرتبطم این بود که من از یه دکتری توی تهران خوشم میومد اما اصلا موقعیتش جور نبود برم تهران عمل کنم  و تا قبل ۱۸ سالگی (یعنی امسالم )کلا ۲ بار رفته بودم تهران اونم برای ۲ روز و برای اون زمان ارزوی محالی بود اما من همش تصور میکردم پیش فلا دکتر ویزیت میشم و بهم اوکی میده(چون بینیم گوشتیه خیلیا رد میکردن و میگفتن طبیعی نمیشه ...)

تا این که یه مسافرت فوری پیش اومد که من برم تهران و وقتی تماس گرفتم و شرایطم و توضیح دادم منشی همون روز بهم نوبت داد و جالبیش اینجاس همه خانواده هم همراهیم کردن بدون این که من بگم حتی!!!

اونجام دکتر بهم اوکی داد و پدرم در کمال تعجب خودش راضی (!!!!)به عمل شد

اما شهودم و اشتباهات خودم کاری کرد که خوشبختانه😍 عمل نکنم!

اول از اشتباهم بگم،من طبق گفته بچه ها که راه های پیدا کردن همسر الهی رو اموزش داده بودن با همون روش میخواستم دکتر الهیمو پیدا کنم (چون هر دکتری موافق و مخالف داشت هِی شک میکردم پیش کی عمل کنم) اما  متاسفانه انگار که بخوام کاینات رو گول بزنم تمام خصوصیاتو خصوصیات همون دکتر مدنظرم رو مینوشتم😐😂و در تجسمام فقط و فقط عمل با اون دکتر رو میدیدم

✨✨✨✨✨✨✨✨

من یهو به خودم اومدم گفتم رژین تو میخوای بینیت کوچیک بشه چرا هِی اسم عمل و میاری؟؟؟شاید خدا روشای بهتری جلو پات بزاره و از شهودم خواستم به بهترین راه هدایتم کنه

شب که خوابیدم حدود ساعت ۴/۵ بیدار شدم (اصلا سابقه نداره من بین خواب بیدار شم)یهو بهم الهام شد که دنبال روش های کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی بگردم

تا سرچ کردم فقط صفحه یک دکتر اومد که با پلاسما جت بینی رو کوچیک میکنه ...خلاصه بعدها فهمیدم بهترین دکتر در این زمینه بود و کمترین قیمت رو هم میگرفت و دقیقا همون چیزی بود که من میخواستم و الان بینیم فرم دلخواهم رو گرفته😍😍😍😍😍😍

اما جالبیش اینجا بود که من بخاطر قول خالم و مخالفت خانوادم همیشه باور داشتم خالم پول عملم و میده (چند ماه از تولدم گذشته بود و حتی وقتی رفتم تهران دکتر ،خالم حرف پولو نزد و انگار که ن انگار...)و همینم شد و برای پلاسمام که  رفتم باهام اومد و کل هزینه رو پرداخت کرد.... 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
بچه ها من یه جذب باحال داشتم که کلی بهم انگیزه داد... من مدت ها بود که دوس داشتم بینیم و عمل کنم ای ...

خیلی با خودم کلنجار این پست و بزارم یا ن؟؟هی با خودم میگفتم خیلی طولانیه و ممکن نگیرید چی به چیه یا حوصلتون نشه بخونید اما دل و زدم به دریا😊این یکی از صدتا نتایج جذب بود و بدونید غیر ممکن فقط تا قبل از جذب معنی داشت
پس خودتون بسپرید به مسیر جذب و لذت ببرید و خیلی وقتا ما گله میکنیم چرا هرچی تلاش میکنیم به فلان هدفمون نمیرسیم؟؟؟

یه سری مسیرا ساخته ذهن محدود بین ماست !چون برای همه یه نسخه پیچیده شده برای حل مسایل دارن دلیل نمیشه فقط همون راه باشه که!پس به جزییات پیله نکنید و بچسبید به اصل مسیله

فقط تمرکزتون رو بزارید روی نتیجه نهایی که میخواید!مثلا شما پول میخوای تجسم نکن صاحبکارت برای اضافه کاریت بهت پول میده!فقط به این فکر کن که اون پول به دستت میرسه!شاید خدا خواست از جیب خودش یکم به حسابت بریزه خب😁

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
خیلی با خودم کلنجار این پست و بزارم یا ن؟؟هی با خودم میگفتم خیلی طولانیه و ممکن نگیرید چی به چیه یا ...

جذبتون خیلی خوب بود البته خیلی خاله ی خوبی هم دارید   . راستی هزینه ی عملش نسبت به راینوپلاستی چطوره ؟ برگشت داره یا نه،

ببخشید از دوستان این وسط سوالای بی ربط می پرسم