2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2614212 بازدید | 66848 پست
[QUOTE=239129070]چه جور افکار منفی رو از خودم دور کنم خیلی منفی بافم[/QUOT سلام عزیزم. من تازگیا و ...

من خیلی منفی فکر میکنم در حال غدا خوردن در حال کار کردن همش در حال منفی بافیم  هرچی پیش میاد فقط جنبه منفیشو میبینم 

آره خودمم متوجه شدم که احتمالا مشکلی در من وجود داره که تمام آدمهای منفی رو جذب میکنم منتها من همیشه ...

دوستم راهی نداره

فقط راهش اینه که با برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخوداگاهت خودتو تغییر بدی.... وقتی خودت تغییر کنی... قطعا همه ادمهای دور و اطافت عوض میشن... منفی ها میرن و فقط آدمهای مثبت میمونن

@@@@@@@@@@@@@@ راهش اینه که باید و باید هزاران بارتمرینها را انجام بدی با یکی دو بار نمیشه

باید جملات تاکیدی مثبت رو به ضمیرناخوداگاهت بخورونی

@@@@@@@@@@@@اونوقته که به خودت باور داری و درک میکنی که خودت و ذهنت بالاترین قدرت در جهان هستی هستش و هیچ نیرویی نمیتونه به تو هیچ آسیبی برسونه مگر اینکه خودت باور کنی که اون میتونه

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ تی حسابداری انجام بده/ صداتو با جملات تاکیدی مثبت ضبط کن هر روز گو ش بده/// هر روز جملات تاکیدی مثبت رو بنویس ///////////////////////// همیشه در معرض اخبار مثبت باش

@@@@@@@@@@@@فعلا باید وقت بزاری وو جود خودتو مثبت کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی منفی فکر میکنم در حال غدا خوردن در حال کار کردن همش در حال منفی بافیم  هرچی پیش میاد فق ...

گفتم دوستم یه ماه تی حسابداتری رو انجام بده... به طرز معجزه اسایی میبینی که افکار منفیت 90 درصد کم میشن

دوستم راهی نداره فقط راهش اینه که با برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخوداگاهت خودتو تغییر بدی.... وقتی خودت ...

مثل این که آرزو هام رو بصورت تحقق یافته بگم و شکر گزاری کنم براش؟آره؟

2728
عزمزمه تو صفحات قبل کامل گذاشتم

چقدر من تنبلم آره صفحه قبل نوشته بودید میشه لطفا کتاب هم بهم معرفی کنید باور کنید اینقدر منتظر جوابتون بودم از اون موقع تا الان تو سایت بیرون نرفتم که اگه جواب دادید ببینمش واقعا براتون از صمیم قلبم بهترینها رو میخوام🌹

2740
ببین در بحث پاکسازی مگن: هر چی که اطرافمون میبینیم بازتاب افکار و نیات درون ما هستش ببین اول باید ...

این چهارتا ذکر که برا پاکسازی گفتین رو چه جور باید بکه کار ببریم 

[QUOTE=239362107]این چهارتا ذکر که برا پاکسازی گفتین رو چه جور باید بکه کار ببریم [/QUOTE

با زمزمه همون جملات دوست دارم سپاسگزارم متاسفم منو ببخش

یا هر جمله دیگه ای که راحتی 

یا حتی راههای دیگه

مثلا تصور کنی نور خورشید وارد بدنت شده نورانی شدی و پاکی

اینا همه به حست برمیگرده

جملات تاکیدی مثبت یعنی چی؟؟ میشه مثال بزنید

مثلا در هز زیمنه خودت بساز

سلامتی:::: من برای همیشه سالم و سرحالم

در مورد ازدواج ::: من همسری بسیار عالی و خوش اخلاق و ..... دارم

در مورد ثروت: از اسمون برام طلا و جواهر میباره

زیاده::: تو گوگل سرچ کن برات میاره نمونه 

[QUOTE=239362107]این چهارتا ذکر که برا پاکسازی گفتین رو چه جور باید بکه کار ببریم [/QUOTE با زمزمه ...

عزیزم من با قانون جذب همه مشکلاتمو حل کردم اما اصلی ترین مسئله زندگیم اعتیاد برادرمه که هیچ جوره ترک نمیکنه و مدام به من خسارت مالی میزنه اگه پول ندم از فامیل میگیره یا دزدی میکنه 

اونقدر زار زدم و خدا نمیشنوه 

بخدا خیلی خسته شدم هیچ راهی واسه نجات خودم نمیبینم 

گاهی دعا میکنم کاش بمیره اما پشیمون میشم ولی فکر میکنم روزی نباشه چقد زندگیم خوبه