2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613853 بازدید | 66844 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره سارادوشو جونم منم امروز از حرفهای وهان یه امید تازه گرفتم

راشین
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
تمرین کنیم توی هر وضعیت منفی، حتی منفی ترین شرایط،

فقط جنبه های مثبتش رو پیدا کن! قدرتمندترین قانون توی دنیا، قانون جذب هستش.

این ... غیر قابل انکاره ..............
یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
2731
بچه ها من بهتون اطمینان میدم اگر با تمام وجود به این قانون اعتقاد داشته باشین به زودی زود معجزه اشو تو زندگیتون می بینین..فقط با تکرار منظورم نیست از درون و با همه قلبتون... من کسی ام که شاهد به زندگی برگشتن عزیزترین کس ام هستن اونم تو لحظه ای که تو یک قدمی مرگ بود...لطفا تمام تردید هاتون رو بذارین کنار اگر ته دلتون ذره ای شبهه دارین اصلا انتظار از نتیجه نداشته باشین..
زندگیت را به کمک قانون جذب و شکر گذاری و قدردانی، برای همیشه تغییر بده!

آیا می خواهی زندگیت رو تغییر بدی؟ پس بیدار شو! از نو شروع کن ..همه اشتباهاتتو فراموش کن...

افکار منفیت رو تجزیه تحلیل کن و سعی کن که اونها رو از سرت بیرون بندازی... فردا صبح یه صفحه پاک و تمیز و پر از امید و ارزو برا خودت باز کن و منتظر معجزه ها باش که به صف کشیدن
هر موردی که با امید همراه باشه هرگز به حقایق اثبات شده و ارزیابی های منطقی متکی نیست ..... امید با ماهیت کاملا طبیعی خودش از دستگاه منطق مستقله.............
برای تغییر زندگی خود مجبور نیستیم کارهای طاقت فرسایی انجام دهیم. یک روش اسآن برای سپری کردن زندگی این است
که هر روز به یک با دو اندیشه مثبت بیندیشیم. سرانجام روزی فرا خواهد
رسید که زندگی ما متعالی می شود( لوییز هی)
 مامان هلن و هادی و حامی 
2740
هر چه می خواهی از خدا بخواه ..............
در نظر داشته باش که برای او غیر ممکن وجود ندارد..........

و تمام غیر ممکن ها فقط برای کسانیست که

از ایمــان دل بریده اند و امیــد را به دل راه نمی دهند.....
بچه ها یک چیزی دوست دارم اینجا بهمتون بگم این نصیحتی بود که استادم اولین جلسه ملاقات بهم گفت
هیچ وقت امید یک نفر را نا امید نکن چون یک کلمه ای که تو بدون اندیشه به زبان میاری ممکن زندگی اون شخص را به طور کل چه از بعد منفی چه مثبت تغییر بده
بیاین از همین امروز تو خانه جدید تمرین کنیم که سخن ما در ثانیه چه سرنوشتی را برای شنونده رقم می زنه
خودت را در دریاچه زیبای اسرار آمیز فرصت های الهی خدا بینداز و خوب آب تنی کن.
دنیا رو پر از فراوانی ببینید و اعتقاد داشته باشید که دنیا محلی است که هر اونچه که دلتون میخواد داشته باشید رو میتونه فراهم کنه...... یاد بگیرید همیشه به چیزهای دلخواهتون، اجازه ورود به زندگیتون رو بدید....هیچوقت به کمبودها نیندیشید! به یاد داشته باشید که این افکارشماست که واقعیتتون رو خلق میکنه......به باورها و افکار محدود کننده اجازه ندید که شما رو از داشتن چیزهایی که میخواهید محروم کنن.....
و هنگامی که بندگان من ، از تو درباره ی من سوال کنند ؛

(بگو) :

من نزدیـکـم ؛

دعای دعا کننده را ، به هنگامی که مرا میخواند ،

پاسخ می گویم .....

پس باید دعوت مرا بپذیرند ، و به من ایمان بیاورند ،

تا راه یابند ...

" آیه 186 سوره ی بقره "
سیمیننن عزیزم قربونت برم من ایشالا زود عروس شی..الهه به حاجتش برسه..راشین به ارزوش برسه..راحله و رویا و مهربان و گوله برفی و لاولی ندا زود عروس شن. بوق زود حاجت روا شه لی لی زود حاجت روا شه..وهان ژود حاجت روا شه..طناز عروس شه..سفید برفی حاجتشو بگیره،طاهره و ببری زود حاجت روا شن ..هانیه عروس شه.،،سحر و پاییز زود عروس شن..تمنا زود به خواستش برسه..سارا دوشو زود ارزوشو بگیرهه..خورشید حاجتشو بگیره..بابا نیما و اریانا ارزوشونو بگیرن..ویولت زود عروس شه..همه همه بچه ها به تمام ارزوشون برسن.،مامی صحرا و جوجو شیطون،مامان مروارید زود مامان شننن سینتیا و اسمان زود حاجتروا شن ..اممین
پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟
چشمهایت را ببند ،
در دلت با خدا سخن بگو ،
به همان زبان ساده ی خودت سخن بگو ؛

هرچه میخواهی بگو ، او میشنود . . .

شاید بخواهی تورا ببخشد ،
یا آرزویی داری ،
شاید دعایی برای یک عزیز و یا شکرش ،

بــگو میشنود . . .
این لحظه ی زیبا را برای خودت تکرار کن ؛
پــرواز دلـت را حـس خواهـی کـرد . . .
سارا دوشو اینو بهش رسیدم تو یه برهه ای از زندگیم یه ادمایی یه حرفایی زدن که واقعا افسرده کم مونده بود بشم وقتی برگشتم با امید فقط اینو کفتم بهشون:هیچوقت امید کسی و ازش نگیرید شاید اخرین داراییش باشد!!!
پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟
2706