2752
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2626299 بازدید | 66916 پست
بهار جون شما رو یادمه عزیزم به سلامتی بچه دهر شدی

سلام دوستم من صدای خودمو ضبط کردم قبل از خواب گوش میدم ولی واقعا نمیدونم چه تاثیری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جملات مثبت رو تکرار کردم و ضبط کردم............برای چی خوبه اینکار؟؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
سلام دوستم من صدای خودمو ضبط کردم قبل از خواب گوش میدم ولی واقعا نمیدونم چه تاثیری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جمل ...

بینهایت کار عالی و حارقالعاده ای انجام دادی

کم گم اثر خودشو نشون میده. ... میره جای افکار منفی ذهنتون پر میکنه..... و ذهنت کم کم پر از دا ده هدی مثبت میشه.... اونوقت برایا قانون انرژی و فرکانس؛ فقط اتفاقهای مثبت رو جذب میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام انرژی مثبت بله سال ۹۴ باردار شدم و سایت تغییر کرد و من قطع کاربری شدم و الان دخترم کلاس اول هست ...

چقدر عالی دوست خوبم

که انقدر پرتلاش و پیگیر بودی و ادامه دادی

آفرین

واقعا آدم انگیزه میگره

ربطی به دیگران نداره.... مهم این لوده که خودت خواستی و تلاش کردی

برای همیشه شاد و‌پیرو و موفق و در آرامش باشی

بینهایت کار عالی و حارقالعاده ای انجام دادی کم گم اثر خودشو نشون میده. ... میره جای افکار منفی ذهنت ...

ممنون که جواب دادی انرژی مثبت

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
سلام برای خاطرات تلخ گذشته شکرگزاری کن تا درس اونها اشکار بشه و رهات کنن  شکر نام خداوند ،نام ...

میخواستم ازت تشکر کنم که این دوره رو معرفی کردی ...

برای من فوق العاده مفید و بجا بود ..

من قبلا این دوره رو گوش دادم و نتونستم باهاش ارتباط بگیرم ، حتی از صدای ایشون هم بدم میومد ..

ولی اینبار که به توصیه شما  رفتم این دوره رو گوش دادم  ،  هر کلمه اش  حک شد توی قلب و ذهنم  ... 

انقدر منو آروم میکنه ، انقدر  شور و شعف به من میده  که گاهی احساس میکنم روحم در جسمم نمیگنجه .. 

انگار خدا داره از زبان این آقا با من صحبت میکنه .. 

ممنونم که معرفی اش کردی ... برات آرزوی خیر و برکت و آرامش دارم دوست عزیزم  🫂❤

تغییر دنیا رو از خودمون شروع کنیم .... با بقیه جوری باشیم که دوست داریم بقیه با ما باشن .... صبور تر ، مهربون تر ، درک بیشتر ، بخشنده تر... هر چقدر سرمون توی زندگی دیگران باشه ، به همون اندازه از زندگی خودمون غافل میشیم ... 
میخواستم ازت تشکر کنم که این دوره رو معرفی کردی ... برای من فوق العاده مفید و بجا بود .. من قبلا ا ...

سلام چقدر خوشحالم این پیاما می خونم 

منم شکر میکنم میگم سهم خودم را انجام بدم بقیش با خدا 

من تو این راه خیلی وقتا ناامید شدم که چیز طبیعی هست 

الان تمام دوره های  پولیشون هم رایگان شده و از طریق اپلیکیشن قابل دسترسی هست که به تمام معنا یک گنج هست 

من دسترسی به این دوره ها را یکی از برکات شکرگزاری برای رنج هام میدونم خدایا شکرت 

🌺 

سلام دوستان عزیز. منم میخوام از امروز خیلی جدی شروع کنم تکنیک های قانون جذب رو. همیشه اعتقاد داشتم و قبلا بارها پیگیر بودم و نتیجه های نسبتا خوبی گرفتم اما زیاد ادامه ندادم. اینبار واقعا از نظر روحی به شدت نیازمند یه انرژی مثبت بسیار قوی و امید و انگیزه هستم. تا دوباره مثل سالها قبل سرشار از امید و آرزو بشم و روحمو از این وضعیت فعلی نجات بدم. ممنون میشم شما هم کمکم کنید و برام دعا کنید❤️❤️❤️

سلام دوستان عزیز. منم میخوام از امروز خیلی جدی شروع کنم تکنیک های قانون جذب رو. همیشه اعتقاد داشتم و ...

سلام 

اگر صفحات اخر را خونده باشی استاد علی مقدم را معرفی کردم با گوش دادن به فایلهاش شیرجه بزن در دریای ارامش

🌺 
سلام  اگر صفحات اخر را خونده باشی استاد علی مقدم را معرفی کردم با گوش دادن به فایلهاش شیرجه بز ...

استادمقدم واقعا بی نظیرن،خداروهزار مرتبه شکر برای ایشون،نور مطلق هستند

منو ببخش
چقد خوب که باهاش اشنایی دارید افسردگی من بدون ی قرص با صحبت های ایشون درمان شد  خدابا شکرت

بله منو خواهرام چندین ساله باهاشون آشنا شدین خیلی تاثیر گزاری بودند تو زندگیمون

من هم افسردگی دارم وقتی گوش میکنم وعمل  میکنم به صحبتهاشون خیلی روحیم بهتره خداروشکر

منو ببخش

سلام دوستای گلم چند وقته تمام فکرم شده خودکشی .کسی میتونی کمکم کنه با چند جمله منو منصرف کنه ۲تا بچه دارم .دلم نمی‌خواهد تنهاشون بزارم از اونور هم تحمل این زندگی واسم سخته .

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
سلام دوستای گلم چند وقته تمام فکرم شده خودکشی .کسی میتونی کمکم کنه با چند جمله منو منصرف کنه ۲تا بچه ...

سلام عزیزم

درسته بعضی وقت ها زندگی روی خوش به ما نشان نمیده 

ولی منم در گذشته خیلی به خودکشی فکر می کردم 

ولی این روزها وقتی عشق خداوند را در وجودم حس می کنم عشقی که برتر از همه چیز هست 

به خودم میگم خداراشکر هنوز هستم 

الان نمیشه فقط به شما گفت برو فکر مثبت کن و جمله مثبت بگو 

ولی ازت میخوام این جمله را بگی 

🌷خدایا دوستت دارم 🌷

و استغفرالله هم زیاد بگو 

تا داده هایی که باعث شده تو چیزهای خوب را نبینی از وجودت پاک بشه 

عطر نارنج عزیزم 

برنامه زندگی پس از زندگی ماه رمضان پخش می‌شد شخصی که فقط توی زندگی ناشکری کرده بوده که کاش میمرده 

ولی اقدام برای خودکشی هم نکرده بود 

میگفت در عالم بعدی چنان حسرت و پشیمانی داشته که خیلی سخت بوده 

🌻پس تا خدا هست زندگی هنوز قشنگیاش را داره 🌻

فقط یه وقتایی باید از مشکلات رد بشی تا به زیبایی ها برسی 

2706