2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا روزی که حال تک تک هموطنانم خوب نیس هیچ لذتی تو این دنیا وجود نداره 

پدری که میخاد برای بچش دوچرخه بخره اما نداره شرمنده میشه 

مادری که پول داروی بچش نداره و داره پر پر شدن بچش رو می بینه 

به اینا تا حالا فکر کردی؟ اگه فکر کردی که به نظر من از یه چیزای خیلی ساده نباید لذت ببری 

من وقتی لذت میبرم که ببینم هموطنام دارن راحت زندگی میکنن 

فامیلمون سرطان داره دو هفته هست دارو گیرش نیومده داره میمیره  حالش خیلی بده همش نگاه بچه ۶ سالش میکنه گریه میکنه 

بازم لذت ببرم؟ 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
2731
تا روزی که حال تک تک هموطنانم خوب نیس هیچ لذتی تو این دنیا وجود نداره  پدری که میخاد برای بچش ...

پس زیباترین جیز در عالم از نطر شما  ازبین رفتن فلاکت است 

و یا به عبارتی دفاع از حقوق بشر است 

درسته؟

برام بنویس    https://harfeto.timefriend.net/16285640831822
پس زیباترین جیز در عالم از نطر شما  ازبین رفتن فلاکت است   و یا به عبارتی دفاع از حق ...

تا وقتی فقر و بدبختی هست از زندگیم لذا نمیبرم 

شاید بعضیا بگن به ما ربطی نداره اما من نمیتونم

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
تا وقتی فقر و بدبختی هست از زندگیم لذا نمیبرم  شاید بعضیا بگن به ما ربطی نداره اما من نمیتونم

ولی من دارم از حضور شما لدت می برم

از طرز تفکرتون لدت میرم

برام بنویس    https://harfeto.timefriend.net/16285640831822
2740
بعضی ها دنبال جاودانگی هستند جرا به نطرت؟

بله درسته
ولی جادانگی در شرایط مساعد....
و با توجه به شرایط کنونی....

شعر درمون نیست...دردیه معجون...از غم و خشم و جنون...کشتن تومون هر عشقی بود ...کی میگه حقیقت تلخه؟ترشه که همه چشمارو بستن..(نفرت می چکه از قلم صلح)             سیاهه پروندم ولی خب قلبم نه!             اون همه خفت و خاری پس کو؟  اون لحظه‌ی عاری از زاری و ننگ  اون بودنِ محترم حس قشنگ  از خستگی توی این قهقراها  چه کنیم،چه میشه و چه و این چراها  صورتای کبودِ ته بن بستا  صدای شیون زنها و گلدسته ها  از خون خشکیده تو حلقوممون  از قامت شکسته این همه جوون  از سری که حرف داره و شکسته میشه  یعنی اخرین درهای امیدم بسته میشه؟  گفتم آقا روی شما حکم میشه فردا  از این شکنجه و کشتن دست بردار  تو از اونچه هویت منه دوری  منو نمیشه شبیه خودت کنی زوری  تو داری می‌بری تو دنیا حیثییتمو  خار کردی به‌خدا شخصیتمو  من تاریخم پر بابک و کاوه‌س....  
بعضی ها دنبال جاودانگی هستند جرا به نطرت؟

اتفاقا من خوشحالم جاودانه هستیم .

چون دلم نمیخواد قبول کنم زندگیم فقط به همین دنیای فانی ختم میشه❤✌

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤