2733
2734
عنوان

اولین بار چرا و چجور با این سایت خانه خراب کن اشنا شدید؟😜

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر موضوعیو سرچ میکردم نی نی سایت میومد حتی واسه درسام. نزدیک یه سال خواننده خاموش بودم دیگه تصمیم گرفتم عضو شم

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

نوشتم مادر شوهرم میگه زشتی🤣🤣🤣🤣این سایت اومد🤣

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
سایت که از اصل هدفش کلااا دور شده

بله اون زمان که عضو شده بودم تک و توک بود تاپیک های بارداری و نازایی اینا الان از بس بچه مدرسه ای ریخته سایت نمیدونیم هدف چیه اصلا اینم بگم اون شبی که یه عده کرم ریختن رفتن سایت پسرونه ی فوتبالی اونجا اسم سایتو گفتن و اون مردای کرمو رو آوردن تو سایت هم یادم نمیره چقدر زیاد شدن کاربرای مرد 

نه تهران نیست ولی میتونم عکس بذارم😁 و دکتر مشابه کار بینیمو تو تهران بهت معرفی کنم😜..‌البته اگه خو ...

وای تروخدا یدونه خوبشو بمن معرفی کن میترسم ی دکتر برم تر بزنه 🤕  خدا خیرت بده یدونه خوبشو ب من معرفی کن 

عکس مماختم بده 😍♥️

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

هرچییییییی سرچ میکردم نی نی سایتو می‌آورد

منم گفتم این نی نی سایت چیه انقدر حرف میزنن توش😂🖐

و اینگونه بود ک نصف سال خواننده خاموش بودم بلد نبودم عضو بشم تا اینک یکی لینک ناشناس گذاشت پرسیدم چطور عضو بشم اونم گفت

آهااا راستی تو چالشه گفتم من ۱۳ سالمه دوست پسر دارم ( صرفا برای کرم ریزی😂🖐 )

بعد یکی از کاربرا گفت واااای ب کجا چنین شتابان عاخه ۱۳ سالههههه

استارتر هم میذاشت حرفامو

منم میخوندم

بعد دعوامون شد😂😂😂

فک کننن از تو لینک ناشناس با یکی دیگگگگ😂😂

وقتی عضو شدم رفتم اعتراف کردم پیش اون کاربری ک دعوامون شد گفتم عا منم حلال کن علکی گفتم😂

و الان بهترین دوستمه😝😝

تگ کنین تگدونم خرابه

@خانوممم_موفققق‍ 

انگیزه ات تو حلقم😅😅😅

آخه بدجور توهین کرده بود بهم برخورد 

تازه تاپیکش مال 98بود 😂

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
😅😅😅😅 منم کلی طول کشید تا فهمیدم استارتر و اسی کی هستن

من فکر میکردم اسم طرف آسیه ست بعد مخفف میکنن که بگن آسی اشتباهی به جای آ تایپ میکنن ا😐

اون اوایل که میومدم میگفتم وای چه قدر اینجا اسمشون آسیه ست🤣🤣

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706