2737
2739
کدومشون راضی تر هستین؟ 

از هایپرلند بیشتر خرید میکنم چون هم تنوعش زیاده هم کیفت مواد غذایشون و چیزایی دیگشون بهتره 

نگین هم مواد شوینده و اینا رو به قیمت بهتری میده 

کوروشم چون نزدیکمونه چیزی لازم باشه مثل شیر اینا ازش میگیریم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتکا،چون کارت فروشگاهودارم ،ولی خیلی گرونتره چون قسطیه ولی خوبه وقتی پول نداری وب چیزی احتیاج داری سرماه ازحقوق کم میشه،جانبو،سرخابی،آذربایجان،گاهی هم کوروش 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
از هایپرلند بیشتر خرید میکنم چون هم تنوعش زیاده هم کیفت مواد غذایشون و چیزایی دیگشون بهتره  نگ ...

هایپر لند  تخفیف داره؟ 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
2731
هایپر لند  تخفیف داره؟

اره تخفیفاتش هم خوبه و مناسبه 

من پودر زله که روش زده 10 تومن میخرم 5 یا6 تومن 

یه 4 لیتری وایتکس گرفتم مارگ گلرنگ 18 تومن بعدم کیفیتش خیلی خوبه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
هایپر لند  تخفیف داره؟

ما شیراز هستیم نمیدونم جایی دیگه هم شعبه دارن یا نه شما کجا هستید