2737
2734
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104445 بازدید | 949 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم حرفات واقعا درسته  مشکل اینجاست که نه میاد پیش روانپزشک نه هم میزاره من تنها برم بیر ...

شک نکن شوهرت اختلال شخصیتی داره ،حتی نمیتونی بهش بگی بالا چشمت ابروهه ،مدام تو سوءتفاهم سیر میکنه 

این آدم معلومه که دکتر نمیاد ،خودت با یکی از دوستان و آشناها برنامه بریز که برن پیش یه روانپزشک ،روانپزشکشم حتما باید تجربه ی کار با اختلالات شخصیتی رو داشته باشه ...بعد میتونی جلسات بعدی رو آنلاین وتلفنی صحبت کنی ،اگرم کسی رو سراغ نداری نمیدونم برای کدوم شهری ولی میتونی از تو ایسنتا یکسری متخصص برای شهرتون پیدا کنی و خودت آنلاین تماس بگیری ..... باید حتما کنارت یه کارشناس باشه که بهتون بگه چطور با این آدم برخورد کنید ،اگه برای دکتر حرفاتون و صداقتتون محرض بشه ممکنه نسخه ی دارویی هم براتون ارسال کنه ،میتونید به یکی از اعضای خانواده اتون بگید تا براتون تهیه کنن

الآن که دیگه میشه به صورت آنلاین با دکتر و متخصص تماس گرفت نباید دست رو دست بذارید ....

تو رو خدا بیخیال نباش خواهر من ،من دارم جای شما حرص اون طفله معصوم ها میخورم که با این زندگی آینده و ازدواجشونم به مشکل بر میخورن و ممکنه حتی خدایی نکرده شبیه پدرشون بشن ،چون ممکنه این اختلال شخصیت همسرتون ژنتیکی باشه و به خاطر محیط بد زندگیتون این ژنها در بچه هاتون فعال بشه 

اگه خواستی درخواستم قبول کن ،شماره ی چندتا مشاوره ی خانوادگی مذهبی رایگان رو براتون بفرستم ،میتونید تماس بگیرید و رایگان مشاوره بگیرید ولی اینها متخصص و روانپزشک نیستن 

الآنم یکسری از مساجد هم مشاوره ی خانواده و هم حقوقی رایگان میدن میتونید از طریق اطرافیان این شماره ها رو پیدا کنید و مشورت بگیرید 

2728
بله عزیزم حرفات واقعا درسته  مشکل اینجاست که نه میاد پیش روانپزشک نه هم میزاره من تنها برم بیر ...

ببین عزیزم سنت خیلی کمه ،نمیدونم اختلاف سنیت با شوهرت چقدره 

عزت نفست رو کلا از دست دادی ،فکر میکنی زندگی همینه دیگه ....نه عزیز همسرت اختلال شخصیتی داره 

باید خودتو قوی کنی ،باید قوی بشی ،همسرت با تفاسیری که شما گفتی باید دهن بین هم باشه ،باید یاد بگیری قوی و با اعتماد به نفس بشی ،محکم و با صلابت ،کار اینجور آدمها همینه که اعتماد به نفس طرف مقابلشونو خورد میکنن تا خودشون بتونن سلطه گری کنن .... اطلاعاتت رو باید ببری بالا 

حیف توست ،چند صبا دیگه خودت دیگه هیچی از شخصیت و هویتت برات باقی نمیمونه ،دچار خشم درونی یا همون خشم منفعل میشی ،اقسام مشکلات جسمی رو میگیری ،روحت داغون میشه ....فقط خودتی که میتونی به خودت کمک کنی 

2738

اسی یعنی چی ک تاپیک میزنی خودتم غیبت میزنه؟ 

اگ شرایطشو نداری خب حداقل تو ی پست اینو بگو کمترین کاریه ک برای احترام ب این همه کاربری ک اومدن تو تاپیکت و نظر دادن میتونی بکنی

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام...🙂                تو هم ک ریدی... 🙃
نژاد شوشتری ها چیع بحث همین که نژادسون چیه اونا فک نکنم پارسی باشع

عجب 

بابا فارس هستند

مگه کسی که مشهدیه نژادش ترک و لر و غیره نیست پس فارس هم نیستند؟؟

یا اونیکه اصفهانیه حتما یا لره یا ترکه یا کرده؟ اگر نیست پس فارس نیست

.(عاشق بچه 92)

عزیزدلم اشتباه میکنی که جواب کاراشو نمیدی میریزی تو خودت...اشتباه بزرگی هم میکنی..عاقبت کار اشتباهم که معلومه

مگه تو چند سال عمر داری که اینطوری بخوای بگذرونی؟

میگی نمیخوای سخت خانوادت شه؟خیلخوب...برو دادگاه پزشک قانونی شکایت کن ولی مدرک جمع کن..مشاوره میری اونجا اگه مشکل روانی باشه مشخص میشه حق طلاق هم بهت داده میشه مهریتو بگیر یه خونه اجاره کن جهیزیتم که داری..دیگه درسته زنیم ولی چلاق که نیستیم تو یه لباس فروشی هم کار کنی ته ماه پول نون خوردن خودتو داری سخت خانوادتم نمیشه....دیگه مرگ یه بار شیون هم یه بار

من جات باشم همبنکارو میکنم یا کوتاه میاد درست میشه یا میزنه که بمیرم

که البته ترجیح میدم درجا بمیرم تا به مرور زمان کتک بخورم و هر شب بمیرم زنده بشم

عجب  بابا فارس هستند مگه کسی که مشهدیه نژادش ترک و لر و غیره نیست پس فارس هم نیستند؟؟ یا اون ...

نه اشتباه کردید، نژاد فارس کرمان تهران شیراز اصفهان و چن جای دیگس، مثلا تو کرمانشاه هم فارس هس هم ترک و لر اینا ولی نژادشون کورد این منظورم هس 

خوزستان عرب خواهر

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
2706