2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدا نشو عزیزم مشکلت خیلی بده اما جوری نیست که بچه ات رو از محبت پدری محروم کنی به نظر من برای زندگی ات تلاش کن نزار خونه رو بفروشه ازش تعهد بگیر زنگ بزن خانوادش اشتباه شما هم البته زیاده من بهت میگم
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
چرا میریزی توی خودت؟ بگو به بقیه خصوصا به پدر و مادر خودش اصلا نریز تو خودت بزار بقیه هم بهش بابت خنگ بودنش و سرمایه به باد دادن سرکوفت بزنن اونوقت حواسش رو جمع میکنه
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2738
من یه چیز میگم ناراحت نشو مشکل شما و همسرت زیاد حاد نیست که به طلاق فکر کنی ...من مشکلات بدتر از اینا رو هم با شوهرم گذشتم ... مشکل از شماست که راه حرف زدن با شوهرت رو بلد نیستی احتمالا وقتی که باهاش حرف میزنی و ازش کاری می خوای جبهه میگیری مردا همشون در مقابل حرف و خواسته ای که حالت تحکمی و دستوری داشته باشن مقابله میکنن روشتو عوض کن مطمئنم جواب میگیری ...مثلا با حالت مهربانانه و خانومانه بهش بگو( به نظر من این کار رو بکنی بهتره ...ولی باز خودت بهتر میدونی) ....و اصلا به نتیجه فکر نکن مطمئنم اونوقت به حرف تو گوش میکنه ...امتحان کن! در مورد اینکه خونه رو میفروشه یا اینکه فلان جا زمین میخره خودتو درگیر نکن اون مرد ه و طبیعتش اینه که خودش تصمیم بگیره ...تو زنی و نباید خودتو درگیر کارای مردونه بکنی ...تنها کاری که باید بکنی اینه که از راهش بهش مشاوره بدی و تصمیم نهایی رو بذاری به پای خودش و از همه مهمتر بهش اطمینان کنی در آخر حرفت هم بهش بگودر هر صورت مطمئنم تصمیم درست رو میگیری و بهت اطمینان دارم البته باید از ته دلت بهش اطمینان داشته باشی این اعتماد توی زندگی مشترک بیشتر مشکلات رو حل میکنه
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!