2733
2734
عنوان

بنظرتون نافم عفونت کرده؟پیرسینگ کردم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 64 پست
هیچ فقط الکی بزن چندروز اول بعدم پماد تترا بزنی 

ممنون گلم🌺

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤
دردش مهم نیست فقط عفونت نکنه ب دردسر بیوفتم 

اسی چقد شجاعی.من که گوشمو به فاصله 5یا6سال دوبار سوراخ کردم،نتونستم تحمل کنم گوشواره رو درآوردم دوباره سوراخه بسته شد😐

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من بیشتر از ۴ساله پیرسینگ دارم  این عفونت نیست اما حرفه ای هم پیرسینگ نزده برات  خ ...

سلام دلبر جان تاپیکات همه قفل بود ازت یه سوال داشتم من پنج روزه نافمو پیرسینگ زدم تا سه روز آنتی بیوتیک خوردم و با جنتامایسین چربش کردم با آب نمک هم ضدعفونی کردم از روز اول تا الان حتی یه ذره هم درد نداشته و قرمز هم نشده الان آب نمک میزنم دیگه سوزشم نداره به نظرت جوش خورده؟تا الان عفونت نکرده ممکنه از این به بعد عفونت کنه؟

سلام دلبر جان تاپیکات همه قفل بود ازت یه سوال داشتم من پنج روزه نافمو پیرسینگ زدم تا سه روز آنتی بیو ...

سلام عزیزم، مبارکه 

منم همین کارا رو تا دو هفته انجام دادم خداروشکر اصلا مشکلی تبود 

ولی یه تایمی که سیستم ایمنی بدنم ضعیف شد بعد سه سال یه دفعه عفونی شد که خداروشکر حل شد 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2731