2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حس ششمم فوق العاده قویه. زود حالت خوب میشه. همسرت هم برای چند سال ماندگاره البته حسم میگه این ...

عزیزم کی باردار میشم؟ لطفا

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
2731
سوالا رو جواب میدین؟ همش فکرم اشفتس

عزیزم شما خیلی استرس داری فکرت شلوغه 

شوهرت هیکلش یا چاقه و یا پرمو بدنش یا شکمو هست 

نگران نباش از کارش بیکار نمیشه همونجایی ک هست میمونه 

شما از عشقی ک داشتی یا باورش داشتی داره خارج میشه 

2740
عزیزم شما خیلی استرس داری فکرت شلوغه  شوهرت هیکلش یا چاقه و یا پرمو بدنش یا شکمو هست  نگ ...

عزیزم لطفا بگو دوستم چه زمانی باهام آشتی میکنه؟

این کاربری دست دو نفره الهام و هما💚
عزیزم شما خیلی استرس داری فکرت شلوغه  شوهرت هیکلش یا چاقه و یا پرمو بدنش یا شکمو هست  نگ ...

دوران عقد فهمیدم حرفاش دروغ بوده اما عذابش تا الان باهامه.حستون به زندگیم چیه؟ صلوات فرستادم براتون.

عزیزم میشه بگی کی ازدواج میکنم

شما خیلی عصبی هستی نمیدونم حالا دو بخته هستی از چیزی میگه ک فکرت درگیره آشفته ایی پریشانی اهله قلیونی؟

عزیزم شما یه اقای تو زنگیت نقشه مهمی داره خیلی واست مهمه ازدواج میکنی و با کسی هستی ک جدایی داشته و با کسی هستی ک راهش دوره

میشه هر چی در مورد رابطه من و عشقم حس میکنین بگین؟چ حسی بم داره

با عشقت دیدارهای عاشقانه داری اونم تو جاهای شلوغ مثلا جای عمومی جایی ک پر رفت و آمده نمیدونم یا شما یا عشقت جدایی قبلا داشتین از کسی میگه ک رفتارهای کودکانه داره 

عزیزم دوستم چه زمانی باهام آشتی میکنه؟

عشقت بهت وفاداره احساس امنیت پیشش میکنی عزیزم اخلاقای عشقت سربسته است ینی نشون نمیده داره چیکار میکنه به چیزهایی اشارع میکنه ک رفتاراش نامعلومه 

آشتی هم ۲۶روز دیگ است

با عشقت دیدارهای عاشقانه داری اونم تو جاهای شلوغ مثلا جای عمومی جایی ک پر رفت و آمده نمیدونم یا شما ...

اون جدایی ها مگه بازم قراره دردسر درست کنن؟

رفتاذ کودکانه رو ک خواهر همههه ی مردا دارن  

2706