2737
2739
عنوان

تیشرت خانگی نخ پنبه زنانه چه قیمت خوبه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره برند یاکاموز البته فکر کنم تولیدیش تبریز خودمونه

نشنیدم اسمشو ولی خب اگه نسبتا معروف باشه همون حدوداییه که خریدی

اما یه بخشی از پولتو اینجور جاها داری به خاطر اعتبار اون شرکت میدی دیگه 

باز خودت میدونی که دوباره بخری ازشون یا نه

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
2728
2740
۱۷۸

منم تازه شال خریدم  ۱۵۰ 😐حس میکنم یکم گرون خریدم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
منم تازه شال خریدم  ۱۵۰ 😐حس میکنم یکم گرون خریدم

مبارک باشه منم شال ۹۰ گرفتم البته جنس خیلی خوبی نداره حتما جنس شال شما بهتره اگه تونستم عکسش رو اینجا میذارم

روز تویی روزه تویی حاصل دریوزه تویی ... آب تویی کوزه تویی آب ده اینبار مرا
مبارک باشه منم شال ۹۰ گرفتم البته جنس خیلی خوبی نداره حتما جنس شال شما بهتره اگه تونستم عکسش رو اینج ...

نه این جنسش خیلی خوبه  نرم و لطیف 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706