2733
2734
۱۶۵😭😭😭😭

خوبی که 

رایگان سرکتاب ودعا وباطل کردن طلسمات نحس و نفرین بدون هزینه انجام میگیرد.     💙💚👇👇👇📒📓📔📕📖📗📘📙📃📜📄ما معتقدیم یه دعانویس خوب که تضمین میده بعداز ارسال دعا  درب منزل و نتیجه گیری مخاطب با رضایت طرفین مبلغ توافقی به نیازمندی پرداخت شود✍✍✍✍                                                                            آیا رفتارمان به دیگران می‌آموزد که اینگونه با من رفتار کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶۵😭😭😭😭

وا خوبی که 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
بدنسازی

گفتم هیکلت به اونایی میخورد ک بدنسازی میرن

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
2731
من قدم ۱۶۰وزن ۵۰ ولی شکم دارم نمی‌دونم چرا

با باشگاه حل میشه

من اوایل ک میرفتم ۳۵ کیلو بودم و وقتی که داشتم وزن اضافه میکردم حس کردم شکمم بالا میاد

با تمرینای سخت ابش کردم ولی کلا ما ارثی شکم نداریم 

بدنم شاید ولی قیافم به کلاس هفتو هشت میخوره

نه که خودم نیه قلیون بودم انگار نون نخورده بودم 😂 الان هیکله شما خیلی خوبو ورزیده اس ورزش میکنی؟؟

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
😂😂اره شیش ماهه میرم

اهااا خوبه

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂