2733
2734
عنوان

کیا بعدازعکس رنگی باردارشدن؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه متاسفانه ،راضی نمیشه ازمایش بده،خسته شدم از اینهمه زخم و زبون و دویدن 

خیلی اخلاق بدیه که خیلی از آقایون دارن. شوهرمنم فقط یکبارآزمایش داد وبعدازاون دیگه راضی نشد وهردفعه اسم آزمایش اوردم دعوا راه انداخت .. اماخب مشکلی هم نداشت امادکترواسش داروتقویتی نوشت گفت که تقویت بشه 

خدایا شکرت شکرت شکرت
2728
نه متاسفانه ،راضی نمیشه ازمایش بده،خسته شدم از اینهمه زخم و زبون و دویدن 

عزيزم ازمايش اسپرم خيلي واجبه سعي كن راضيش كني گلم ولي در كل قرص ويتامين اي بگير هرروز استفاده كنه 

خدایا شکرت به خاطر همه چیزززز🙏🏻🙏🏻🙏🏻
خیلی اخلاق بدیه که خیلی از آقایون دارن. شوهرمنم فقط یکبارآزمایش داد وبعدازاون دیگه راضی نشد وهردفعه ...

کاش همسر منم ،یه بار ازمایش میداد😭😭

ببخشید میشه بگید عکس رنگی چجوریه؟

سلام به همه،من ۳ساله منتظرم،میشه بگید عکس رنگی چجوریه؟ دکترخودش باید تجویز کنه یا میشه من بگم به دک ...

سلام عزیزدلم من دوساله اقدامم باردار نشدم زیرنظردکتررفتم تا سه ماه داروتحریک تخمدان برام نوشت با فولی اماباردارنمیشدم.همون اول گفت اگربعدازسه ماه بادارووامپول باردارنشی واست عکس رنگی مینویسم وماه سوم همینکاروکرد وبرام نوشت.. معمولادکترهابعدازسه چهارماه اگر ازداروجواب نگیری میفرستنت عکس‌رنگی..

بهتره سرخود نگی عکس بنویسه دوسه ماهی زیرنظرباش بعدبروعکس

خدایا شکرت شکرت شکرت
2740
سلام عزیزدلم من دوساله اقدامم باردار نشدم زیرنظردکتررفتم تا سه ماه داروتحریک تخمدان برام نوشت با فول ...

۱۵شهریور ،وقت دکتر دارم،گفتم ببینم چجوریه 

مثله سونوگرافیه؟؟؟

کاش همسر منم ،یه بار ازمایش میداد😭😭 ببخشید میشه بگید عکس رنگی چجوریه؟

عکس رنگی از رحم رو توی گوگل سرچ کن تمام مراحل وهمه چیزش رو کامل مینویسه واست..

اونجادرموردش بخون.. اگه میتونی شوهرت روباچرب زبونی ومحبت رام کن بره ازمایش بده میدونم سخته اما تلاش خودتوبیشتربکن.. راستی تنبلی تخمدان نداری؟پریودات منظمن یانه

خدایا شکرت شکرت شکرت
عکس رنگی از رحم رو توی گوگل سرچ کن تمام مراحل وهمه چیزش رو کامل مینویسه واست.. اونجادرموردش بخون.. ...

دفعه اول که دکتر رفتم گفت تنبلی تخمدان داری ولی با یه دوره درمان حل میشه،ولی نشد 

پریودهامم این ماه ۲۰روز عقب انداختم،در کل نامنظمه 

البته همسایه خودمونم بعد از ۱۰ سال باعکس رنگی دوماه بعدباردارشدوخدایه پسرنازوقشنگ ماشالله بهش هدیه د ...

عزیزم من بعدعکس رنگی حامله شدم

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
2706