2733
2734
عنوان

آلبوم عکس پسرم از نوزادی تاااااا الان نظر میدید؟😻❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 37 پست
اره خیلی خوبه دستبند بیمارستانش هم نگه دار بچسبون تو آلبومش

منم مامانم کارت تولدمو نگه داشته ک مشخصات نوزاد و ساعت تولد و.. روش نوشته بودن. برا ۲۸سال پیش😆😍

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره خیلی خوبه دستبند بیمارستانش هم نگه دار بچسبون تو آلبومش

من 19 سالمه مامانم توی دفتر همه احساساتشو وقتی که باردار بود نوشته...یه دفترم بعد به دنیا اومدنم هرچی شده بود رو نوشته (تا 40 روزگیم) حتی توش نوشته کی رفتم حموم  ...هروقت میخونمشون بغضم میگیره...یجاش نوشته بود من یه ماهه بودم بابام سر هیچی اومد اینقد کتکش زده بود همه جاش کبود ...  

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
بزار منم ایده بگیرم برا دخترم

اولین کلمه ای که میگه. اولین بار که موهاشو کوتاه میکنی . اولین بار که راه میره . اولین دندونش اینارو یادت باشه عکس بگیری تاریخشو بنویسی 

ماهگردا هم عکس بگیر 😍

منم لایک کن وقتی گزاشتی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

پشت آلبوم هم اسم خوشگلشو نوشتم

واااای که من از بارداری همیشه به فکر یه کار خاص بودم

دکور اتاقشو هم خودم میساختم 😎 

خیلی زود میگذره 😕کاش همه عکس هارو چاپ کنید

حیفه که تو گوشی و کامپیوتر بمونه

خاطرات رو باید لمس کرد😍