2733
2739
عنوان

بی بی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من زیاد اهل تاپیک زدن نیستم . فقط خواستم روحیه بگیرم ازتون . ممنون بچه ها . امیدوارم خدا همه رو به آرزوهاشون برسونه و همینطور من رو .
کولی کنار آتش رقص شبانه ات کو؟ شادی چرا رمیده؟ آتش چرا فسرده؟
2740
وای مامان سما چقدر خوب. مبارک باشه عزیزم . ایشالا شما هم به سلامتی این دوران رو طی کنی و بیای عکس نی نی خوشکلت رو بذاری اینجا.
مبارک باشه صبح برو ازمایش خون
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
مرسی معصومه جان. همینکار رو میکنم . فقط باید سریع یه دکتر انتخاب کنم. آخه من صارم میرفتم ولی حالا اصفهانم نمیخوام این مسافت رو طی کنم. باید همینجا یه دکتر خوب که سرش هم خلوت باشه پیدا کنم . ضمنا من تو آزمایش ژنتیکیم مشکل انعقاد خون داشتم . هم خودم و هم همسرم. فکر کنم باید هر روز هپارین بزنم.
امشب چه شب خوبیه دومین نفری هستی که خبر بارداریتو میشنوم انشالله همه که نی نی میخواستن امشب حاجت روا شن
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است

پس همیشه امید داشته باش . . .
2706