2733
2734
عنوان

کیا الان خونه تنهان

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 34 پست
خودمم از صب ساعت 6 صب شوهرم میره تا غروب تنهام ولی الان چراغا خاموشه یه جوریم 

یکیشو روشن کن کاری نداره که

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم از صب ساعت 6 صب شوهرم میره تا غروب تنهام ولی الان چراغا خاموشه یه جوریم 

روشن کن چراغا رو

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
2728
واقعا شب تنها باشی خیلی سخته 

تنها نیستم خدا هست

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

واسم خوشحال کننده ست تنهایی اول غذا میپزم بعد خونه رو برق میندازم یه دوش میگیرم  بعدش فقط یه ربدوشامبر میپوشم با موهای گوجه ای عشخ میکنم تو خونه فیلم میبینم ریلکس میکنم 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2738
ان شاالله زود خوب بشن،  الان همسرتون برگرده ممکنه ناقل باشه، اگه میتونی چند روزی همو نبینید&n ...

ای وای 😭😭😭کجا برم خودمم فک کنم ناقلم آخه 5 روز پیش شد شوهرم گفت بریم پیشش ارس مراقبت کنیم بعد منم یه روز پیشش موندیم ولی رعایت کردیم ماسک اینا زدیم و بعد دبگه گفتم نمیشه بریم خونه خودمون یه دختر هم داره ازدواج کرده با شوهرم من دوتا بچه داره دبگه یه روز درمیون غذا می‌بریم بهش میده شوهرم و برمیگرده 

اتل متل توتوله گاو حسن چطوره😌
واسم خوشحال کننده ست تنهایی اول غذا میپزم بعد خونه رو برق میندازم یه دوش میگیرم  بعدش فقط یه رب ...

عزیزم تو روز هم منم ریلکس م ولی شب فرق میکنه 

اتل متل توتوله گاو حسن چطوره😌