2137
2106
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 177605 بازدید | 696 پست

یه خانمی چاپشون کرده بود جالب بود

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی⚡💧 نم نم☔ ...میخواهم کمی با خدا راه👣 بروم.... حسین من ..بیا و این دل 💔شکسته را بخر...حسین من..مسافر جا مانده را با خود ببر....😔آقا جانم صدام ب عرش خدا نرسید شما پادرمیونی کن 😔💔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
اینو اسکرین گرفته بودم ی سال پیش.. خیلی شیرین بود حرفاش.. عشقم بود دیگه ندارمش.. 💔

چرا نداریش😪

با افتخار تتلیتی ✌️اگ بام مخالفی ریپ نزن دعوامون میشه یا تو تعلیق میشی یا من، لایک الکی هم نکن با تشکر 🤞
2050

گوشی من پیاما ک 40 تا شده بود خودکار حذف میکرد بعدها متوجه شدم و خاموش کردم.ولی اولین پیامو من شب بله برون تو ارایشگاه ب همسرم دادم ک شلوار مشکی بپوش😂😂😂😂

https://chat.whatsapp.com/LmnaANvuVrx53oynWHTVaD ارزانسرای شال و روسری
عزیزم😕😕 چرا جدا شدین؟

عزیزم تو تاپیکهام هست..

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡

چرا من نمی تونم تو چت قربون صدقه بزم؟؟؟؟؟احساس میکنم فقط و فقط باید توی چت دعوا کنم😶😂

خداروشکر سینگل و از این عاشقانه ها ندارم

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹                  
دلم اولین چت خواست    

اولیش نبود این...

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡
2143

یا خدا

هر چیزی در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                                   ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟ ❤🇮🇷                                                                                
باید نابودشون کرد بابا دوره ی سیاهه زندگین 😂😂😂

😆 اره منم روم نمیشه بدم چاپ یا اسکرین بگیرم

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی⚡💧 نم نم☔ ...میخواهم کمی با خدا راه👣 بروم.... حسین من ..بیا و این دل 💔شکسته را بخر...حسین من..مسافر جا مانده را با خود ببر....😔آقا جانم صدام ب عرش خدا نرسید شما پادرمیونی کن 😔💔
2051