2737
2739
عنوان

عمل واریکوسل

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 202 پست

عزیزم

شما که میخواین عمل کنی

یکی دوماه این کارا رو بکن شاید نتیجه گرفتی بعد عمل هم بکنن

همسر من واریکوسل گرید ۳ داره و درد هم گاهی داره حتی

خدا بهمون بچه داده 

شکرش

ببین عزیزم

همسرت باید فعالیت کته

پیاده روی هرروز

هرروز چند بار یه کیسه یخ بده بذارهدروی بی ضه و حتما قبل رابطه هم این کار رو بکنه

فاصله روابط برای بچه حداقل دو روز و حد اکثر ۵ روز باشه 

چون بعد اون دیگه اسپرم ها پیر میشن

پوزیشن عمقی تر باشه 

خودت هم هر رعایت که لازمه بکن

اینکه بعد رابطه زود بلند نشی و اینا

زنجبیل زیاد توغذاش بریز

گرمیجات که زیاد بخوره

ولی چیزای ویتامین سی دار هم زیاد بخوره مثل هندونه و از این قبیل باعث افزایش حجم منی میشه 

البته یه قرص هم برای تقویت جنسی آقایون هم بود که همسرم میخورد اسمش اصلا یادم نیست دکتر زنانی که رفتم گفتم همسرم واریکوسل داره براش نوشت

خیار گوجه جان جنسیت این بچت چیه؟؟؟؟؟

یادت نیست عددهای آزمایش اسپرم همسرت چند بود؟؟؟؟

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل شما چیه گلی ؟ چند وقته اقدامی ؟

دوساله اقدام چون تپلم و پلی کستیک هستم باردار نمیشم شوهرمو اسپرمش کمه واریکوسل سمت چپ عمل کرد فقط یه درصد اومده روش نمی‌دونم باید چکار کنم الان دارم گرمیجات میخورم که رطوبت بدنم کم بشه رحمم گرم بشه زودتر باردار بشم

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸

همسر من عمل كرد به شدت هم روي مورفولوژي تاثير گذاشته بود و ٣بود بعد عمل هم تغييري نكرد مورفولوژي ولي با گذشت چند سال من باردار شدم ديگه ازمايش نداد ولي قبل بارداري به نظرم غلظت و جهشش خوب شده بود كه معلوم شد درست شده واقعا نتيجه ميگيرين واريكوسل اگه عمل نشه تخريب ميكنه مثل يه ساختمون كه زيرش اب بره ولي بعد عمل بالاخره درست ميشه ممكنه زمان ببره فقط

2731
عزیزم شما که میخواین عمل کنی یکی دوماه این کارا رو بکن شاید نتیجه گرفتی بعد عمل هم بکنن همسر من و ...

عزیزم خداروشکر 

گلم التماس دعا دارم

اتفاقن هرروز کیسه یخ استفاده میکنه

کلی داروی تقویتی مصرف میکنه

توی همه غذاهامم پودر زنجبیل میریزم

دوماه پیش عمل کرد

توکل برخدا راضیم ب رضایت خدا

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥
عزیزم شما که میخواین عمل کنی یکی دوماه این کارا رو بکن شاید نتیجه گرفتی بعد عمل هم بکنن همسر من و ...

پوزیشن عمقی ب چه شکله؟؟؟

منظورت ب شکل سجده؟؟؟؟

2740
دوساله اقدام چون تپلم و پلی کستیک هستم باردار نمیشم شوهرمو اسپرمش کمه واریکوسل سمت چپ عمل کرد فقط یه ...

عزیزم میشه عددهای اسپرم شوهرتو بگی؟؟؟

دوساله اقدام چون تپلم و پلی کستیک هستم باردار نمیشم شوهرمو اسپرمش کمه واریکوسل سمت چپ عمل کرد فقط یه ...

خوب گلم اگر میتونی یه ذره وزنت رو کم کنی خیلی راحت باردار میشی برای پلی کیستیک هم که قرص های جلوگیری یا متفورمین و دوفاستون تجویز میکنن . همسرتون الان مرفولوزی اسپرمش چقدره ؟ چند ماه از عملش گذشته ؟

همسر من عمل كرد به شدت هم روي مورفولوژي تاثير گذاشته بود و ٣بود بعد عمل هم تغييري نكرد مورفولوژي ولي ...

عزیزم چند سال بعد باردار شدی؟؟؟؟

عزیزم

من یک سال و چندماه اقدام بودم

آخرش دکتر بهم نامه داد برم پیش دکتر نازایی

دیگه نا امید شده بودم که همون ماه طبیعی باردار شدم

فهمیدم استرس سمه 

و من هرماه منتظر بودم و استرس میکشیدم

شما بعد از عمل اقدامی کردید ؟ یا گفتن تا  چند ما صبر کنید

نه عزیزم دکتر بعد اینکه نخ ها رو کشید گفت اقدام کنید یعنی بعد یک هفته

پوزیشن عمقی ب چه شکله؟؟؟ منظورت ب شکل سجده؟؟؟؟

من همیشه فک میکرد این پوزیشن خوب نیست