2733
2734
عنوان

مامانای کلوپ فرشته های اسفند90 بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 264965 بازدید | 7637 پست
سلام مامانهای باردار
دوستان در صورتی که تو فکر عکس بارداری هستید من هدیه ویژه ایی برای مامانهای نی نی سایت دارم و اون شامل 5 عدد عکس 13 در 18 و یک عدد عکس بزرگ 20 در 25 بعلاوه سی دی عکس های چاپ شده تان هست که همه این مجموعه رو با قیمت خیلی استثنایی بهتون تقدیم میکنم ... در صورتی تمایل با شماره 09194400474 تماس بگیرید
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پگاه جون علت خاصی نداشت گلم.دیگه از هفته 37 باید منتظر بود

من که قرار بر سزارین داشتم فقط دکترم گفته بوددوروز اخر هفته دردسترس نیست و مراقب باشم و استراححت کنم یه وقت این دوروز مشکلی پیش نیاد که دقیقا همون موقعکیسه ابم پاره شد.
2728
ساعت 7 صبح حس ترشح اب داشتم رفتم بیمارستان و دکتر اصرار بر طبیعی کرد.گفت همه چی اوکی هست حیفه سزارین کنی منم سریع گول خوردم.هههههههه

کلا 2 ساعت درد خیلی زیاد داشتم.همه میگفتن از اون زایمانهای خیلی خوب بوده که زود پیشرفت داشته و پسری من اومد توی بغلم
2740